هدر موبایل
1393/10/30 16:59:15
سرویس فرهنگی
ندیمی در واکنش به اهانت مجله فرانسوی به پیامبر اسلام:

اهانت به مقدسات الهی ریشه در بی بنیادی تفکر سران منحط غرب دارد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: ظهور و بروز گروه هایی که افراط گونه در دنیا ظاهر می شود به خاطر حرکت غیرعقلانی سران غرب است که خود را در توهین نسبت به مقدسات مجاز می دانند.
اهانت به مقدسات الهی ریشه در بی بنیادی تفکر سران منحط غرب دارد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: ظهور و بروز گروه هایی که افراط گونه در دنیا ظاهر می شود به خاطر حرکت غیرعقلانی سران غرب است که خود را در توهین نسبت به مقدسات مجاز می دانند. https://cdn.icana.ir/d/019/92721.jpg اهانت,به,مقدسات,الهی,ریشه,در,بی,بنیادی,تفکر,سران,منحط,غرب,دارد Icana

ابوذر ندیمی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه احترام به انسان، افکار و ادیان همواره مورد توجه بشریت بوده است، گفت: ادعای دنیای امروز نیز بر این است که نسبت به انسان، افکار و ادیان توجه داشته و احترام یمی گذارد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: رفتار کنونی غرب نشان می دهد هیچ کدام از این ها را قبول ندارند که خود این بی اهمیتی خطراتی برای آینده جهان خواهد داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه غرب زمانی دم از اصالت انسان می زد اما الان به جای رسیده که خود انسان را نیز کنار می گذارد، یادآور شد: این مسأله برای جهان خطرناک است چرا که در جهان امروز انسان و اعتقاد او مورد اعتنا نیست که همین موضوع روابط انسانی را تهدید خواهد کرد.

ندیمی در ادامه تأکید کرد: رفتاری که غرب علیه ادیان شناخته شده میلیاردها انسان صورت می دهد برای خود او مهلک است چرا که مسلمانان و معتقدان به دین پیامبر(ص) نسبت به عملکرد آنها واکنش سیاسی و اجتماعی خواهند داشت.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم ادامه داد: ظهور و بروز گروه هایی که افراط گونه در دنیا ظاهر می شود به خاطر همین حرکت غیرعقلانی سران غرب مثل دیوید کامرون و امثال اوست که خود را در توهین نسبت به مقدسات مجاز می دانند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه تحت عنوان "آزادی" نمی توان به مقدسات میلیاردها نفر توهین کرد، گفت: این رفتار احمقانه و غیرعقلانی است و ریشه در بی بنیانی و بی بنیادی تفکر سران منحط غرب دارد که تنها در بعد مادی پیشرفت داشتند اما از لحاظ معنوی در ذلت و نگون بختی هستند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اعتقاد ما بر این است که این تفکر (اجازه اهانت به مقدسات الهی) ریشه در مادیات محض و بی اخلاقی دارد و رفتار متمدنانه به شمار نمی رود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet