هدر موبایل
1393/10/30 16:29:18
سرویس دیگر رسانه‌ها
سبحانی‌نیا:

هتاکی به پیامبر (ص) گناهی نابخشودنی است/"شارلی ابدو" از پشتوانه سیاسی برخوردار است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:هتاکی به پیامبر اسلام گناهی نابخشودنی است.
هتاکی به پیامبر (ص) گناهی نابخشودنی است/"شارلی ابدو" از پشتوانه سیاسی برخوردار است عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:هتاکی به پیامبر اسلام گناهی نابخشودنی است. https://cdn.icana.ir/d/019/48635.jpg هتاکی,به,پیامبر,(ص),گناهی,نابخشودنی,است/"شارلی,ابدو",از,پشتوانه,سیاسی,برخوردار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس اهانت به پیامبر اکرم (ص) از سوی مجله فرانسوی "شارلی ابدو" را مورد انتقاد قرار داد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: به بهانه آزادی بیان اهانت کردن به ساحت مقدس اسلام و به ویژه پیامبر اکرم (ص) یک گناه نابخشودنی است.
 
سبحانی‌نیا ادامه داد: بی‌شک حرکت آغاز شده از سوی مجله فرانسوی "شارلی ابدو" محکوم است.
 
این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به محکومیت اهانت به پیامبر (ص) از سوی پاپ متذکر شد: محکومیت حرکت مجله "شارلی ابدو" از سوی بسیاری از مقامات کشورها و انسان‌های آزاده در جهان شنیده شد که این امر نشان دهنده بیداری جوامع اسلامی است.
 
سبحانی‌نیا با بیان این که نمی‌توان به بهانه آزادی بیان اقدام به هتک حرمت علیه پیامبر (ص) کرد، اظهار داشت: بی‌شک آزادی بدین معنا نیست که رفتاری در مسیر نادرست و خطا اتفاق بیافتد.
 
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: قطعا این گونه اقدامات از سوی مجله فرانسوی زبان "شارلی ابدو" با انگیزه‌ها و پشتوانه‌های سیاسی و از ناحیه جریانات خاص صورت می‌‌گیرد./


 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet