هدر موبایل
1393/10/30 16:35:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

مجامع بین المللی نسبت به جنایت رژیم صهیونیستی در سوریه خفقان گرفته اند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجامع بین المللی که اگر حیوانی در جایی آزار ببیند کاروان راه می اندازند چرا در برابر جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی در سوریه خفقان گرفته اند.
مجامع بین المللی نسبت به جنایت رژیم صهیونیستی در سوریه خفقان گرفته اند نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجامع بین المللی که اگر حیوانی در جایی آزار ببیند کاروان راه می اندازند چرا در برابر جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی در سوریه خفقان گرفته اند. https://cdn.icana.ir/d/019/77835.jpg مجامع,بین,المللی,نسبت,به,جنایت,رژیم,صهیونیستی,در,سوریه,خفقان,گرفته,اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛منصور حقیقت پور جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن 6 نفر از نیروهای حزب الله لبنان و یکی از فرماندهان ایرانی را محکوم کرد و گفت: این تجاوز آشکار به حقوق یک ملت توسط رژیم بی اساس و بی قانون است.

وی با اشاره به اینکه اسراییل به دلیل ارتباط با منابع قدرت همچون آمریکا به خودش اجازه این کار را می دهد اظهار داشت: مجامع بین المللی که اگر حیوانی آزار ببیند کاروان راه می اندازند، هم اکنون کجا هستند و چرا خفقان گرفته اند.
وی با تاکید بر اینکه حزب الله لبنان پاسخ دندان شکنی به این اقدام رژیم بی پایه و اساس صهیونیستی خواهد داد گفت: مطمئنا حزب الله لبنان پاسخ دندان شکنی به این رژیم کودک کش می دهد تا دیگر به خودشان اجازه ندهند که دست به چنین اقداماتی بزنند.
 
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تروریست دولتی را محکوم کرد.
حزب الله لبنان شامگاه یکشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که درحمله ارتش صهیونیستی به یک گروه از نیروهای مجاهد این حزب در منطقه القنیطره سوریه تعدادی از این نیروها به شهادت رسیدند.
 
در این بیانیه آمده است: در جریان سرکشی میدانی گروهی از نیروهای مجاهد حزب الله در شهرک مزرعه الامل در منطقه القنیطره سوریه ، بالگردهای دشمن صهیونیستی با موشک به سوی آنان شلیک کردند.
تلویزیون سوریه اعلام کرد که در اثر این حمله ارتش صهیونیستی ، 6 تن شهید و یک کودکی زخمی شده است.
 
حزب الله در بیانیه شمار2 خود نیز اسامی 6 شهید این جنایت رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.
جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه و « محمد عیسی» از فرماندهان میدانی حزب الله از جمله نفرات به شهادت رسیده در این حمله هستند.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet