هدر موبایل
1393/11/01 12:26:04
سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیته سیاست خارجی مجلس:

رژیم صهیونیستی از تحقیر شدن از سوی حزب الله لبنان می ترسد

رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در سوریه و به شهادت رساندن ۵ نفر از نیروهای حزب الله و یک فرمانده ایرانی گفت: رژیم صهیونیستی از تحقیر شدن از سوی حزب الله لبنان می ترسد.
رژیم صهیونیستی از تحقیر شدن از سوی حزب الله لبنان می ترسد رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در سوریه و به شهادت رساندن 5 نفر از نیروهای حزب الله و یک فرمانده ایرانی گفت: رژیم صهیونیستی از تحقیر شدن از سوی حزب الله لبنان می ترسد. https://cdn.icana.ir/d/019/77835.jpg رژیم,صهیونیستی,از,تحقیر,شدن,از,سوی,حزب,الله,لبنان,می,ترسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛حجت الاسلام و المسلمین «وحید احمدی» اظهارداشت: رژیم صهیونیستی بیش از 60 سال است که جنایات خود را آغاز کرده و ملت ها را آواره می کند.

وی با یادآوری این که حزب الله لبنان نخستین جنبشی است که در مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی ایستاد و هیمنه دروغین آنان را شکست، اظهار داشت: حزب الله به راستی توانست رژیم صهیونیستی را تحقیر کند و از آن زمان این رژیم تصمیم گرفت که مانع فعالیت ها و اقدامات آن شود.
نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی افزود: رژیم صهیونیستی با این جنایاتی که انجام می دهد تلاش به فرافکنی مشکلات خود دارد و ظاهرا وانمود می کند که هنوز دارای اقتدار است ولی همگان می دانند این اقدامات از روی استیصال است.
احمدی یادآور شد: رژیم صهیونیستی از دو کلمه دبیر کل حزب الله که بیان کرده به پناهگاه هایتان بروید وحشت کرده اند و از نتیجه اقدامشان می ترسند.
وی همچنین اظهار داشت: تروریسم همیشه برای برخی از کشورها و قدرت های استکباری به عنوان حربه استفاده می شود، آنان در مواردی که مردم مقاومت می کردند نام تروریست را به روی آنان می نهند و به این بهانه نسبت به آنان جنایت می کنند.
حزب الله لبنان شامگاه یکشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که درحمله ارتش صهیونیستی به یک گروه از نیروهای مجاهد این حزب در منطقه القنیطره سوریه تعدادی از این نیروها به شهادت رسیدند.
در جریان سرکشی میدانی گروهی از نیروهای مجاهد حزب الله در شهرک مزرعه الامل در منطقه القنیطره سوریه ، بالگردهای دشمن صهیونیستی با موشک به سوی آنان شلیک کردند.
در اثر این حمله ارتش صهیونیستی ، 6 تن شهید و یک کودکی زخمی شده است.
جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه و «محمد عیسی» از فرماندهان میدانی حزب الله از جمله نفرات به شهادت رسیده در این حمله بودند./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet