هدر موبایل
1393/11/04 10:02:16
سرویس فرهنگی
طاهری:

آخرین جلسه بررسی طرح آمران به معروف و ناهیان از منکر در کمیسیون مشترک برگزار خواهد شد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: روز یکشنبه قرار است رئیس بنیاد فرهنگی، قرآنی روشندلان با حضور در این کمیسیون به ارائه گزارشی از عملکرد این بنیاد بپردازد.
آخرین جلسه بررسی طرح آمران به معروف و ناهیان از منکر در کمیسیون مشترک برگزار خواهد شد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: روز یکشنبه قرار است رئیس بنیاد فرهنگی، قرآنی روشندلان با حضور در این کمیسیون به ارائه گزارشی از عملکرد این بنیاد بپردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/43347.jpg آخرین,جلسه,بررسی,طرح,آمران,به,معروف,و,ناهیان,از,منکر,در,کمیسیون,مشترک,برگزار,خواهد,شد Icana

سید علی طاهری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسات این هفته کمیسیون فرهنگی گفت: روز یکشنبه قرار است رئیس بنیاد فرهنگی، قرآنی روشندلان با حضور در این کمیسیون به ارائه گزارشی از عملکرد این بنیاد بپردازد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: معمولا روند به این شکل است که مؤسسات فرهنگی که فعالیت فراگیری داشته و محدود به یک استان نیستند تقاضایی به کمیسیون فرهنگی می فرستند تا اعضا با فعالیت آنها آشنا شوند.

وی ادامه داد: در نهایت بر اساس اهمیتی که هر موسسه فرهنگی دارد و بنا به نوبت درخواست و تأیید ریاست کمیسیون، به مجلس دعوت می شوند تا مشکلات و مسائل خود را مطرح کنند.

طاهری در ادامه با اشاره به دستورکار دیگر این کمیسیون گفت: همچنین قرار است ادامه طرح آمران به معروف و ناهیان از منکر که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است بررسی شود که احتمالا جلسه پایانی خواهد بود.

وی افزود: همچنین بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده ای از قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دستور کار است که در روز سه شنبه بررسی خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی به آخرین دستورکار این هفته کمیسیون اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین قرار است طرح الحاق یک تبصره به قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان را نیز در این کمیسیون بررسی کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet