هدر موبایل
1393/11/04 16:14:26
سرویس دیگر رسانه‌ها
افضلی‌فرد عنوان کرد

قصور برخی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در تخلفات پدیده/ لزوم برخورد با مسئولان متخلف

دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با تأکید بر برخورد لازم با مسئولان متخلف پدیده شاندیز گفت: تخلفات شرکت پدیده به دلیل قصور و کوتاهی برخی از نهادهای اجرایی و نظارتی صورت گرفته است و نهادهای مذکور باید پاسخگوی رفتار خود باشند.
قصور برخی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در تخلفات پدیده/ لزوم برخورد با مسئولان متخلف دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با تأکید بر برخورد لازم با مسئولان متخلف پدیده شاندیز گفت: تخلفات شرکت پدیده به دلیل قصور و کوتاهی برخی از نهادهای اجرایی و نظارتی صورت گرفته است و نهادهای مذکور باید پاسخگوی رفتار خود باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/82062.jpg قصور,برخی,دستگاه‌های,اجرایی,و,نظارتی,در,تخلفات,پدیده/,لزوم,برخورد,با,مسئولان,متخلف Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخلفات صورت گرفته توسط شرکت پدیده اظهار داشت: تخلفات صورت گرفته توسط این شرکت در واقع به دنبال تخلفاتی است که مسئولان در روند اعطای مجوز به این شرکت مرتکب شده‌اند.

وی افزود: با وجود اینکه خلأ قانونی در واگذاری زمین وجود ندارد و وظایف هر دستگاه در این ارتباط مشخص است، اما متأسفانه تخلف از سوی نهادهای مسئول صورت گرفته و با طی شدن روند سرمایه‌گذاری عظیمی در این زمینه انجام شده است.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه از همان ابتدا با تخلفات صورت گرفته توسط شرکت پدیده برخورد نشد، این مسئله روند خود را طی کرد و افراد زیادی در این مسئله درگیر شدند و هزاران نفر از افرادی که در این شرکت مشغول به کار هستند باید در رسیدگی به پرونده شرکت پدیده مورد توجه قرار گیرند.

افضلی‌فرد تصریح کرد: باید با مسئولان خاطی در ارتباط با پرونده شرکت پدیده برخورد صورت گیرد و از سوی دیگر ضمن برخورد با متخلفان شرکت پدیده کار باید به گونه‌ای مدیریت شود تا کسانی که در این شرکت مشغول به کار هستند، آسیب نبینند.

وی ادامه داد: شرکت پدیده‌ سرمایه‌ای است که متعلق به مردم است و باید به نفع مردم اداره شود، تخریب و تعطیلی شرکت پدیده به دلیل بروز تخلف نمی‌توانند به نفع مردم باشد و از سوی دیگر باید به گونه‌ای عمل کرد تا ضرر و زیان مردم در قالب فروش سهام این شرکت جبران شود.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس همچنین اضاف کرد: تخلفات شرکت پدیده شاندیز هم بیانگر قصور و کوتاهی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی است که باید این نهادها پاسخگوی اینگونه رفتار خود باشند./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet