ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/11/05 11:09:25
سرویس دیگر رسانه‌ها
جلیل سرقلعه:

اخلاق سیاسی باید زیربنای کار باشد

عضو اصولگرای مجلس نهم گفت: در دولت‌های قبل مردان بزرگ زحمات زیادی کشیدند و مبنای رفتار سیاسی‌شان اخلاق و مبانی انقلاب اسلامی بود.
اخلاق سیاسی باید زیربنای کار باشد عضو اصولگرای مجلس نهم گفت: در دولت‌های قبل مردان بزرگ زحمات زیادی کشیدند و مبنای رفتار سیاسی‌شان اخلاق و مبانی انقلاب اسلامی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/44580.jpg اخلاق,سیاسی,باید,زیربنای,کار,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛مجیدجلیل سرقلعه،گفت:درعرف سیاست‌بازان حرفه‌ای اخلاق نادیده گرفته می‌شود اما بنده این عرف را نمی‌پسندم و معتقدم اخلاق در سیاست به معنای صداقت در سیاست است.

نماینده مردم لردگان افزود: سیاست‌هایی که بر محوریت اخلاق نباشد محکوم به بن بست و شکست است.

این عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در سیاست، اصل رعایت اخلاق است. در دولت قبل نیز اخلاق بود ولی برخی از مدیران آن گرفتار بداخلاقی‌های سیاسی شدند. رفتار مجلس نهم با این دولت نیز زاییده‌های بداخلاقی‌های آن دولت بود. مجلس اصولگرا در ابتدای امر قصد رودررویی با آن دولت را نداشت بلکه این بخشی از دولت دهم بود که با نادیده گرفتن قوانین و بی‌ارزش دانستن جایگاه مجلس مشکلاتی را در تعامل با قوه مقننه به وجود آورد.

جلیل گفت: اخلاق سیاسی در مجلس نهم باید زیربنای کار باشد و اصلا اخلاق سیاسی مجلس متکی بر اعتقادات دینی و التزام به ولایت فقیه است. از این رو در تعامل با دولت یازدهم حتی الامکان به این اصول پایبند می‌مانیم./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet