هدر موبایل
1393/11/05 11:22:38
سرویس سیاسی

پیام تسلیت زاهدی در پی شهادت سردار الله‌دادی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ در پیامی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، سردارالله‌دادی را تسلیت گفت.
پیام تسلیت زاهدی در پی شهادت سردار الله‌دادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ در پیامی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، سردارالله‌دادی را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/42721.jpg پیام,تسلیت,زاهدی,در,پی,شهادت,سردار,الله‌دادی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پیامی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، سردارالله‌دادی را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت این نماینده به شرح زیر است:

اقدام منفعلانه رژیم غاصب صهیونیستی در به شهادت رساندن جمعی از اعضای حزب الله لبنان و همچنین یادگار نامدار دوران دفاع مقدس سردار حاج محمد علی الله دادی نشانگر اوج استیصال صهیونیست‌های اشغالگر در مقابله با جریان بالنده و فعال مقاومت اسلامی است. جریانی که هم اکنون به پیشگامی سوریه و لبنان، در مقابل زیاده‌خواهی‌های گروه‌های متجاوز تکفیری و مداخله‌گری نیروهای غاصب صهیونیست،‌ قامت آراسته و راه را بر تحقق ایده‌های شوم دشمنان ستیزه‌جوی افراطی بسته است.

سردار الله دادی، که از چهره‌های شاخص دفاع مقدس و از فرزندان کوشا و متعهد دیار کریمان بود، پس از سه دهه فعالیت مستمر جهادگونه، سرانجام در دفاع از حریم اهل بیت سلام الله علیم اجمعین و در سالگرد عروج عاشقانه هم رزمانش در عملیات حماسی و افتخارآفرین کربلای پنج به صف شهیدان پیوست و به آرزوی دیرینه‌اش، دست یافت.

این جانب ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت مظلومانه این سرباز غیور و فداکار به عموم مردم خوب و شهیدپرور دیار کریمان، بازماندگان ایشان و مردم قدرشناس سیرجان، علو درجات آن شهید سرافراز را از ساحت مقدس پروردگار منان خواهانم.

شهادت در راه خدا و جان نشانی برای تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های الهی، خلعتی است که برازنده قامت چالاک مجاهدان طریق حق است. آنان که برای اعتلای کلمه توحید و نگاهبانی از احکام الهی، مومنانه به عرصه جهاد می‌شتابند و با عبور از میدان‌های پر مخاطره نبرد،‌ حیات لرزان دشمنان را نشانه بی‌روند و فراتر از حدود جغرافیا، فرسنگ‌ها دورتر از خانه و کاشانه خود، اهداف مقاومت اسلامی را دنبال می‌کنند.

رژیم صهیونیستی،‌ بدون تردید،‌ تاوان این جنایت جدید خود را، خواهد پرداخت و صاعقه خشم هم رزمان آن شهید پاکباز و دیگر شهیدان والامقام، به حزین هستی دشمنان بد نهاد اسلام، آتشی نو و مهار ناشدنی خواهد افکنده است./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet