هدر اصلی
1393/11/05 13:13:43
سرویس صحن
عبادی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

بی‌اعتنایی به وضعیت خبرنگاران به نفع کشور نیست

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت معیشتی خبرنگاران شد.
بی‌اعتنایی به وضعیت خبرنگاران به نفع کشور نیست نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت معیشتی خبرنگاران شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44072.jpg بی‌اعتنایی,به,وضعیت,خبرنگاران,به,نفع,کشور,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر عبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه 5 بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود اهانت به پیامبر اکرم (ص) آن را محکوم و از آنان برائت جست.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر اقتصاد با بیان اینکه تسهیلات و وام‌های با نرخ بالا کمک به خروج کشور از رکود نمی‌کند، افزود: صاحبان صنایع و کشاورزان توان بازپرداخت چنین تسهیلاتی را ندارند، علت در نظر گرفتن این سودها برای وام‌ها چیست؟  

وی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم توجه به وضعیت خبرنگاران ادامه داد: خبرنگاران از حداقل‌های معیشتی مثل مسکن و حقوق مناسب و امکانات رفاهی هم برخوردار نیستند. بی‌اعتنایی به وضعیت خبرنگاران خدوم به نفع کشور نیست.

عبادی خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه لازم است دولت توجه خاصی به مرزنشینان داشته باشد خصوصاً مرزهای خشک و بی‌آب شرق کشور تصریح کرد:  چنانچه مرزنشینان مهاجرت کنند امنیت و حفظ مرزهای شرقی مستلزم هزینه‌های بیشتری است.

وی خطاب به وزیر نیرو با بیان اینکه به وی هشدار می‌دهیم که چرا باید در بحث باروری ابرها استان خشکسالی مانند خراسان جنوبی فراموش شود و استان‌های پرآب در لیست وزارت نیرو قرار گیرند، توضیح داد: از وزیر نیرو می‌خواهم سریعاً به درگاه خداوند عادل توبه نماید و با اصلاح عملکرد خود از مردم استان خراسان جنوبی عذرخواهی کند وگرنه خود را برای روزهای سخت در مجلس و حسابرسی سخت در قیامت آماده کند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان خطاب به وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه حق نوار مرزی باید همه فرهنگیان مرزنشین تعلق گیرد، گفت: طبیعی است در این زمینه لازم است مسئولان اجرایی استان مصوبات سفر رئیس جمهوری را با قاطعیت پیگیری کند تا همه وعده‌ها تحقق یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet