ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/11/06 11:50:20
سرویس دیگر رسانه‌ها
آصفری:

اظهارات مداخله‌جویانه «روت» در امور داخلی کشورمان سخفیانه بود

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:دخالت نایب رئیس آلمان در امور داخلی کشورمان اقدامی سخفیانه است.
اظهارات مداخله‌جویانه «روت» در امور داخلی کشورمان سخفیانه بود دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:دخالت نایب رئیس آلمان در امور داخلی کشورمان اقدامی سخفیانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/84251.jpg اظهارات,مداخله‌جویانه,«روت»,در,امور,داخلی,کشورمان,سخفیانه,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات مداخله‌جویانه نایب رئیس مجلس آلمان در امور داخلی ایران گفت:‌ اینگونه رفتارهای مداخله‌جویانه نایب رئیس مجلس آلمان رفتاری سخیف است چرا که در راستای دخالت در امور داخلی ایران مطرح شده است.

وی افزود: نایب رئیس مجلس آلمان به دنبال این بود تا با تعدادی از عناصر فتنه ملاقات‌هایی داشته باشد که از جمله آن دیدار با فتنه‌گران در رستوران هنرمندان بود، البته از انجام این ملاقات‌ها جلوگیری به عمل آمد و با آنها مخالفت شد.
دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: اینگونه رفتارهای کشور آلمان پسندیده نیست که بخواهد در امور داخلی کشورمان دخالت کند، البته با ملاقات‌های نایب رئیس مجلس این کشور با فتنه‌گران ممانعت شد و پیش از سفر نیز این مسئله به آنها گوشزد شد که چگونه باید در ایران رفتار کنند.
 
آصفری خاطرنشان کرد: توقع ما از آقای عارف نیز که به دنبال کسب کرسی ریاست جمهوری و از فیلتر شورای نگهبان عبور کرده بود، این است که موضع مناسبی در قبال اظهارات مداخله‌جویانه نایب رئیس مجلس آلمان اتخاذ می‌کرد.
 
وی افزود: اقداماتی از قبیل آنچه در ارتباط با آقای عارف در این دیدار شاهد آن بودیم سبب می‌شود تا غربی‌ها روند مذاکرات با ما را طولانی کنند و علیه کشور ما بیانیه بدهند و مستندات آنها برای صدور اینگونه بیانیه‌ها افرادی همچون آقای عارف هستند که پیش از این در کشور ما مسئولیت‌هایی را برعهده داشتند.
 
دبیرکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آقای عارف بهتر است در رفتار و کردار خود با میهمانان خارجی به گونه‌ای عمل نکند که اسباب سواستفاده غربی‌ها بر علیه کشور و نظام فراهم شود./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet