هدر موبایل
1393/11/06 10:39:00
سرویس اقتصادی

انتقاد گروسی از وجود اختلال در شبکه تلفن همراه/ حضور مسئولان مخابرات در کمیسیون صنایع

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وجود اختلالات تلفن همراه باعث شده که مسئولان مخابرات کشور در جلسه روز سه شنبه کمیسیون حضور یافته و در این زمینه پاسخگوی نمایندگان باشند.
انتقاد گروسی از وجود اختلال در شبکه تلفن همراه/ حضور مسئولان مخابرات در کمیسیون صنایع عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وجود اختلالات تلفن همراه باعث شده که مسئولان مخابرات کشور در جلسه روز سه شنبه کمیسیون حضور یافته و در این زمینه پاسخگوی نمایندگان باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/84198.jpg انتقاد,گروسی,از,وجود,اختلال,در,شبکه,تلفن,همراه/,حضور,مسئولان,مخابرات,در,کمیسیون,صنایع Icana

حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، از اختلالات ارتباطات سیار انتقاد کرد و گفت: فردا( سه شنبه) مسئولین مخابرات ایران با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص اختلالات تلفن همراه توضیحاتی را ارایه خواهند کرد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی افزود: به هر حال باید مشخص شود که مسئولین مخابرات چه برنامه هایی را برای رفع اختلالات دارند و نمایندگان نیز نظرات خود را در این خصوص اعلام خواهند کرد.

وی تصریح کرد: انتظار ما از مسئولان مخابرات کشور، توجه بیشتر به رفع اختلالات آنتن دهی و گسترش شبکه های اینترنتی بوده و مشکلات نیز هرچه زودتر باید مرتفع شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به بدقولی اپراتورهای تلفن همراه برای رفع تمام ایرادات تا مهرماه سال 93، گفت: وعده ها باید در زمان تعیین شده محقق شود و ما علت بدقولی و وجود اختلالات را در جلسه روز آتی جویا خواهیم بود.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس تصریح کرد: همچنین وظیفه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که بر عملکرد شبکه های تلفن همراه و مخابرات نظارت داشته باشد و امیدواریم که بر اساس وعده اپراتورها، از دهم اسفند دیگر شاهد ضعف آنتن دهی و وجود اختلالات نباشیم.

گفتنی است بر اساس اعلام معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات رادیویی، شرکت ارتباطات سیار برای برططرف سازی اختلالات، تا دهم اسفندماه زمان خواسته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet