ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/11/06 16:53:27
سرویس سیاسی
محمدصالح جوکار:

مجاهدت‌های سردار سلیمانی در طول تاریخ کشور بی‌نظیر است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی مقتدر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب در دفاع از ملت مسلمان است، گفت: قطعا فرماندهی و مجاهدت‌های سردار سلیمانی در جنگ علیه تروریست‌های تکفیری در طول تاریخ کشور بی‌نظیر است.
مجاهدت‌های سردار سلیمانی در طول تاریخ کشور بی‌نظیر است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی مقتدر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب در دفاع از ملت مسلمان است، گفت: قطعا فرماندهی و مجاهدت‌های سردار سلیمانی در جنگ علیه تروریست‌های تکفیری در طول تاریخ کشور بی‌نظیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/46565.jpg مجاهدت‌های,سردار,سلیمانی,در,طول,تاریخ,کشور,بی‌نظیر,است Icana

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانیه 208 نفر از نمایندگان مجلس در حمایت از نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: قطعا حمایت از مسلمانان و مستضعفین جهان یکی از اصول سیاست خارجی و راهبردهای جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از طرف دیگر افزایش عمق راهبردی ایران در منطقه دارای اهمیت است، زیرا این موضوع زمینه‌ساز امنیت ملی در کشور است.

وی افزود:‌ اقدامات امروز برای کمک به مردم فلسطین، سوریه و عراق یکی از راهبردهای جمهوری اسلامی بوده و شرایط این کشور در بحث امنیت ملی ایران هم تأثیرگذار است، از این‌رو اگر در کشور امنیت به طور کامل وجود دارد، این موضوع به خطر شهدایی است که امروز در سرزمین‌های دیگر تقدیم می کنیم.

جوکار با بیان اینکه ایثار و فداکاری سرداران و سربازان ایرانی در کشورهای مورد تهاجم تروریست‌ها، قابل تقدیر است، تصریح کرد: این موضوع واضح و مبرهن است که اگر امروز از پیش‌روی گروه‌های تروریستی در عراق و سوریه جلوگیری نشود، قطعا فردا به سمت مرزهای ایران شلیک خواهند کرد.

این نماینده مجلس نهم، با اعلام اینکه نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی مقتدر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب در دفاع از ملت مسلمان است، گفت: قطعا فرماندهی و مجاهدت‌های سردار سلیمانی در جنگ علیه تروریست‌های تکفیری در طول تاریخ کشور بی‌نظیر است و تلاش‌های صورت گرفته، حوزه نفوذ انقلاب اسلامی را افزایش داده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در حمایت از مظلومان جهان، گفت:‌ قطعا حمایت از مردم مسلمان و مظلومان جهان وظیفه جمهوری اسلامی است و این موضوع نقطه امید نگاه‌ها به انقلاب اسلامی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet