هدر موبایل
1393/11/07 11:08:26
سرویس اجتماعی
آذین درباره اظهارات مسئولان دانشگاه ایرانیان مبنی بر شکایت از وزارت علوم:

وزارت علوم با هیچ احدی خصومت ندارد/ مسئولان دانشگاه ایرانیان سندی دارند شکایت کنند

سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس٬ با یادآوری اظهارات اخیر مسئولان دانشگاه ایرانیان مبنی بر شکایت از مسئولان وزارت علوم٬ گفت:‌ وزارت علوم با هیچ احدی خصومت ندارد؛ در خصوص دانشگاه ایرانیان نیز تاکنون مستنداتی مبنی بر قانونی بودن آن دیده نشده است.
وزارت علوم با هیچ احدی خصومت ندارد/ مسئولان دانشگاه ایرانیان سندی دارند شکایت کنند سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس٬ با یادآوری اظهارات اخیر مسئولان دانشگاه ایرانیان مبنی بر شکایت از مسئولان وزارت علوم٬ گفت:‌ وزارت علوم با هیچ احدی خصومت ندارد؛ در خصوص دانشگاه ایرانیان نیز تاکنون مستنداتی مبنی بر قانونی بودن آن دیده نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/42942.jpg وزارت,علوم,با,هیچ,احدی,خصومت,ندارد/,مسئولان,دانشگاه,ایرانیان,سندی,دارند,شکایت,کنند Icana

حسین آذین در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با غیرقانونی خواندن فعالیت دانشگاه ایرانیان و اظهارات اخیر مسئولان این دانشگاه مبنی بر شکایت از وزارت علوم به دلیل جلوگیری از فعالیت این دانشگاه٬ گفت:‌ فعالیت این دانشگاه به علت نداشتن مجوزهای لازم غیرقانونی است.

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه اگر مسئولان دانشگاه ایرانیان مستنداتی در خصوص قانونی بودن فعالیت‌ خود دارند باید ارایه کنند٬ افزود: مطرح کردن اظهاراتی در خصوص طرح شکایت از مسئولان وزارت علوم مبنی بر نشر اکاذیب و ممانعت از فعالیت قانونی این دانشگاه در پذیرش دانشجو در این دانشگاه باید با سند همراه باشد.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه بین‌المللی ایرانیان مجاز به فعالیت و پذیرش دانشجو در کیش است٬ تصریح کرد: فعالیت این دانشگاه در تهران و همچنین بدون اخذ مجوزهای لازم از شورای عالی انقلاب فرهنگی مجاز نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ ادامه داد: اگر دانشگاه بین‌المللی ایرانیان مجوزهای لازم برای فعالیت خود را اخذ کرده هیچ کسی ممانعتی برای ادامه فعالیت آن ندارد.

وی با بیان اینکه وزارت علوم با هیچ دانشگاه و فردی خصومت ندارد٬ گفت: در خصوص دانشگاه ایرانیان تاکنون هیچ مستنداتی مبنی بر قانونی بودن فعالیت آن دیده نشده است.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: پرونده بررسی دانشگاه بین‌المللی ایرانیان همچنان در کمیسیون اصل نودم  مجلس مفتوح است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet