هدر موبایل
1393/11/07 12:52:12
سرویس صحن
منظری توکلی در تذکر شفاهی:

پیام رهبر انقلاب به جوانان اروپایی و آمریکایی نشان دهنده شخصیت جهانی ایشان است

نماینده مردم بافت، رابر و ارزویه در مجلس نهم با بیان اینکه پیام هوشمندانه و مدبرانه رهبر انقلاب به جوانان اروپا و آمریکا نشان‌دهنده شخصیت جهانی ولی امر مسلمین است، گفت: بنا به اقرار متفکران غربی ایشان در بهترین زمان، بهترین پیام را صادر فرمودند.
پیام رهبر انقلاب به جوانان اروپایی و آمریکایی نشان دهنده شخصیت جهانی ایشان است نماینده مردم بافت، رابر و ارزویه در مجلس نهم با بیان اینکه پیام هوشمندانه و مدبرانه رهبر انقلاب به جوانان اروپا و آمریکا نشان‌دهنده شخصیت جهانی ولی امر مسلمین است، گفت: بنا به اقرار متفکران غربی ایشان در بهترین زمان، بهترین پیام را صادر فرمودند. https://cdn.icana.ir/d/019/80323.jpg پیام,رهبر,انقلاب,به,جوانان,اروپایی,و,آمریکایی,نشان,دهنده,شخصیت,جهانی,ایشان,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا منظری توکلی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 7 بهمن‌) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه پیام هوشمندانه و مدبرانه رهبر انقلاب به جوانان اروپا و آمریکا نشان‌دهنده شخصیت جهانی ولی امر مسلمین است، گفت: بنا به اقرار متفکران غربی ایشان در بهترین زمان، بهترین پیام را صادر فرمودند.

نماینده مردم بافت، رابر و ارزویه خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در حالی که نرخ بیکاری در این سه شهرستان بسیار بالاتر از متوسط کشوری است، انتظار داشتیم که پروژه فولاد بافت با سرعت بیشتری پیش رفته و به سرانجام برسد، افزود: اما متاسفانه شاهد اخراج 187 نفر از کارگران زحمتکش و تعطیلی سایت این پروژه هستیم که پیامدهای سوء اجتماعی و سیاسی این امر را در ملاقات حضوری با شما مطرح کردم.

وی افزود: از وزیر می‌خواهم سریعاً مشکل را حل کرده و اجرای پروژه کارخانه هوستان کره را سرعت بخشید.

منظری توکلی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تاخیر در پرداخت قیمت تضمینی ذرت کشاورزن شهرستان ارزویه آنها را به خاک سیاه نشانده است، زیرا پولی برای خرید بذر گندم و کود و سم برای کشت گندم نداشته و زمان کشت می‌گذرد، گفت: این امر به تولید محصول استراتژیک گندم آسیب جدی وارد می‌کند. همانطور که در جلسه حضوری هفته گذشته با شما و معاونان‌تان مطرح کردم لازم است هر چه زودتر حل مشکل شود.

وی خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نسبت به حل مشکلات معادن شهود به اسقندقه در بخش سوهان شهرستان ارزویه هر چه سریع‌تر اقدام کنند.

منظری توکلی خطاب به وزیر اقتصاد با بیان اینکه در کربلا، تحریم‌ها را زمانی برداشتند که سرها را بریده و خیمه را سوزانده و اهل بیت را به اسارت بردند، ادامه داد: بعید می‌دانم بی‌دینان زمان برای رفع تحریم‌ها به کمتر از این راضی باشند لذا هر چه بیشتر به اقتصاد مقاومتی اهتمام فرمایید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet