هدر موبایل
1393/11/08 09:57:31
سرویس اجتماعی
رحمانی‌فضلی در گفت وگو با خانه ملت:

نظارت حاکمیت بر عملکرد شهرداری‌ها باید تقویت شود/جلوی ورود زودهنگام به انتخابات گرفته می‌شود

وزیر کشور با تاکید بر اینکه قانونی در خصوص انتخابات شورایاری‌ها وجود ندارد٬ گفت: وزارت کشور به صورت قانونی مسئول برگزاری انتخابات شورایاری‌ها و نظارت بر آن‌ها نیست.
نظارت حاکمیت بر عملکرد شهرداری‌ها باید تقویت شود/جلوی ورود زودهنگام به انتخابات گرفته می‌شود وزیر کشور با تاکید بر اینکه قانونی در خصوص انتخابات شورایاری‌ها وجود ندارد٬ گفت: وزارت کشور به صورت قانونی مسئول برگزاری انتخابات شورایاری‌ها و نظارت بر آن‌ها نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/73301.jpg نظارت,حاکمیت,بر,عملکرد,شهرداری‌ها,باید,تقویت,شود/جلوی,ورود,زودهنگام,به,انتخابات,گرفته,می‌شود Icana

عبدالرضا رحمانی‌فضلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با تاکید بر اینکه وزارت کشور به صورت قانونی مسئول برگزاری انتخابات شورایاری‌ها نیست٬ گفت: ما در وزارت کشور قانونی برای برگزاری انتخابات شورایاری‌ها نداریم.

وی ادامه داد: وزارت کشور مسئولیتی در قبال نظارت بر اجرای انتخابات شورایاری‌ها نخواهد داشت.

 

نظارت حاکمیت بر عملکرد شوراها و شهرداری‌ها باید تقویت شود

رحمانی فضلی با یادآوری اظهاراتی مبنی بر واگذاری مسئولیت انتخاب و استیضاح شهردار به وزارت کشور٬ گفت: انتخاب شهردار در حال حاضر با معرفی شورای شهر و انتصاب نهایی وزارت کشور صورت می‌گیرد به عبارتی حکم شهردار از سوی وزارت کشور داده می شود.

وی ادامه داد: ما معتقد هستیم نظارت حاکمیت بر عملکرد شوراها و شهرداری‌ها باید تقویت شود.

 

وزارت کشور اجازه ورود زودهنگام به مباحث انتخاباتی را نمی‌دهد

رحمانی فضلی درخصوص چگونگی نظارت وزارت کشور برای جلوگیری از ورود زودهنگام مدیران به انتخابات، تاکید کرد: وزارتخانه قاطعانه اجازه ورود هیچ دستگاه دولتی به مباحث انتخاباتی آن هم به صورت زودهنگام را نخواهد داد.

وزیر کشور یادآور شد: در این زمینه آیین‌نامه و بخشنامه‌هایی خواهیم نوشت و به ارگان‌ها ارسال خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet