هدر موبایل
1393/11/08 13:54:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد https://cdn.icana.ir/d/019/44881.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین سبحانی نیا در نشست علنی امروز (چهارشنبه 8 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به رییس‌جمهور و وزیر جهاد کشاورزی درباره ارائه راه‌کار و اتخاذ تصمیم مناسب جهت مهار آلودگی هوا در کلان شهر اصفهان به وزرای علوم، صنعت، تعاون و جهادکشاورزی درباره تسریع در تصویب موافقت اصولی تاسیس دانشکده حقوقی در شهرستان فلاورجان، لزوم پرهیز از اظهارات نسنجیده و خلاف منافع و مصالح ملی در مجامع و جامعه رسمی باتوجه به شرایط ویژه کشور، لزوم اجرای کامل طرح همسان سازی کلیه بیمه شدگان تامین اجتماعی و لزوم استخدام ناظران کشاورزی براساس قانون مصوب مجلس.

مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر نیرو درباره ضرورت رعایت تقدم آبرسانی به اراضی دارای سبقه زمانی از نظر احیا در حوزه زاینده‌رود براساس ماده 158 قانون مدنی و لزوم نظارت بر چگونگی و میزان مصرف آب توسط وزارت نیرو در مواقع خشکسالی در حوزه زاینده‌رود.

حقیقت‌پور نماینده اردبیل به وزیر جهادکشاورزی در خصوص توضیح علت عدم رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان سیب‌زمینی در استان اردبیل و تذکر به رییس‌جمهور درباره لزوم پرداخت یارانه تولید به سیب‌زمینی‌کاران استان.

فیاضی نماینده نور به وزیر صنعت درباره توضیح علت عدم رفع نقص تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی کدآباد چمستان نور.

مقتدایی و سبحانی‌نیا نمایندگان اصفهان و نیشابور به وزیر فرهنگ درباره ضرورت حمایت هر چه بیشتر از سینمای دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت.

اسفنانی نماینده فردین به وزیر جهاد کشاورزی درباره توضیح علت بی‌توجهی به مسئله قیمت پایه سیب‌زمینی به عنوان تنها محصول کشاورزان حوزه انتخابیه.

انصاری نماینده آبادان به وزیر آموزش و پرورش درباره توضیح علت ضعف مدیریت آموزش و پرورش استان خوزستان و وجود ناتوانی و عقب‌ماندگی تحصیلی.

قاضی‌پور، محجوب، پیرموذن و مشهدی‌عباسی نمایندگان ارومیه، تهران، اردبیل و دماوند به وزرای جهادکشاورزی وصنعت درباره لزوم خرید سیب‌زمینی تولید استان‌های تهران، آذربایجان غربی و اردبیل از سوی دولت.

دامادی نماینده ساری به وزرای کشور و راه و شهرسازی درباره توضیح علت عدم وجود نیروگاه زباله‌سوز در منطقه چهاردانگه ساری و توضیح علت عدم بهسازی جاده گوهرباران.

شوهانی نماینده ایلام به وزیر آموزش و پرورش درباره لزوم رفع مسئله نارضایتی معلمان از پرداخت حقوق توسط مدیران مدارس و همچنین تذکر به وزیر صنعت درباره توضیح علت کاهش تعرفه پوشاک ترکیه که سبب بروز مشکلات برای تولید کنندگان داخلی شده است.

درویش‌پور نماینده ایذه به وزیر نفت درباره توضیح علت به کارگیری شرکت‌های حفاری نفت خارجی در دریا با وجود توانمندی شرکت‌های داخلی.

چهاردولی نماینده ملایر به وزیر آموزش و پرورش درباره توضیح علت حذف یا کاهش مکرر حقوق فرهنگیان

ایرانپور نماینده مبارکه به رییس جمهوردرباره توضیح علت عدم برخورد وزارت ارشاد با نشریه موهون اصفهان و تذکر به وزیر خارجه درباره احضار سفیر آلمان به دلیل اظهارات مداخله‌جویانه نایب رییس مجلس این کشور درباره مسائل داخلی ایران و تذکر به وزاری کشور و صنعت درباره لزوم ارائه توضیح درباره قرارداد تامل‌برانگیز تجاری با ترکیه و تذکر به به وزرای کشور و دادگستری در خصوص لزوم توجه به استانداردهای لازم در زندان اسدآباد شهرستان مبارکه.

قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر به وزیر کشور در خصوص علت ناامنی معلمان در مناطق مرزی تذکر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet