هدر موبایل
1393/11/08 16:58:01
سرویس دیگر رسانه‌ها
احمدی:

توقف شیوه فعلی پرداخت یارانه نقدی/ حذف یارانه پردرآمد‌ها، افزایش یارانه کم درآمد‌ها

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از توقف پرداخت یارانه نقدی به روش فعلی خبر داد.
توقف شیوه فعلی پرداخت یارانه نقدی/ حذف یارانه پردرآمد‌ها، افزایش یارانه کم درآمد‌ها عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از توقف پرداخت یارانه نقدی به روش فعلی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/79693.jpg توقف,شیوه,فعلی,پرداخت,یارانه,نقدی/,حذف,یارانه,پردرآمد‌ها،,افزایش,یارانه,کم,درآمد‌ها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛"علی محمد احمدی" نماینده مردم دهلران در مجلس از اجماع ضمنی دولت و مجلس برای توقف روش پرداخت فعلی یارانه نقدی خبر داد. 
 
وی افزود: اجماع قطعی وجود دارد که به روش گذشته یارانه نقدی پرداخت نکنیم و مسیری که در تلفیق در پیش گرفته شده است، به جاهای خوبی ختم خواهد شد. 
 
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات اظهار داشت: دو پیشنهاد در مجلس در مورد هدفمندسازی یارانه‌ها مطرح است، یکی اینکه یارانه افراد پر مصرف در حوزه انرژی را کاهش دهیم. 
 
احمدی تصریح کرد: پیشنهاد دوم این است مبنای یک دهک از بالا و سه دهک از پایین را می‌کنیم، یعنی یارانه نقدی یک دهک بالای درآمدی راحذف و آن را به سه دهک پایین درآمدی اختصاص دهیم. 
 
وی اظهارداشت:این روش بدان معناست که یارانه نقدی افراد پردرآمد حذف و به افراد کم درآمد اختصاص می‌یابد. 
 
نماینده دهلران تصریح کرد: در مورد ۶ دهک باقیمانده نیز تصمیماتی گرفته خواهد شد، از جمله اینکه از طریق خود اظهاری به تصمیم گرفته شده کمک کند. 
 
احمدی درپایان گفت: هدف این است که یارانه افراد کم درآمد زیاد و افراد یارانه پردرآمد حذف شود./ 
 
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet