هدر موبایل
1393/11/08 17:29:15
سرویس اجتماعی
از سوی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس انجام شد

نامه به معاون اول رییس جمهور درباره لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت ارائه لایحه پیشنهادی دولت در مورد قانون مدیریت خدمات کشوری تاکید کرد.
نامه به معاون اول رییس جمهور درباره لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت ارائه لایحه پیشنهادی دولت در مورد قانون مدیریت خدمات کشوری تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/88714.jpg نامه,به,معاون,اول,رییس,جمهور,درباره,لایحه,قانون,مدیریت,خدمات,کشوری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت ارائه لایحه پیشنهادی دولت در مورد قانون مدیریت خدمات کشوری تاکید کرد و گفت: انجام این مهم یعنی دائمی‌شدن این قانون تحولی شگرف در عرصه مدیریت اداری کشور را منجر می‌شود.

متن نامه این نماینده به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر جهانگیری

معاون اول محترم رئیس جمهور

سلام علیکم

پیرو نامه شماره 11773/50/د مورخ 28 اردیبهشت 93 و بازگشت به نامه شماره 24931 مورخ 7 خرداد 93 موضوع ضرورت ارائه لایحه پیشنهادی دولت در مورد قانون مدیریت خدمات کشوری مستدعی است دستور فرمایید در انجام مراتب، تسریع و لایحه مورد نظر به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

بدیهی است انجام این مهم (دائمی‌شدن این قانون) با توجه به بازخوردهای آن در زمان اجرا می‌تواند تحولی شگرف در عرصه مدیریت اداری کشور ایفا نماید. همانگونه که هرگونه خلل و تعلل در این زمینه (که انشالله همین تعاطی بیهوده مکاتبات برای ارائه لایحه از مصادیق آن نیست) می‌تواند بدنه اجرایی کشور را از توان لازم تهی سازد. از اینکه شخصاً عنایت می‌فرمایید سپاسگزارم. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet