هدر موبایل
1393/11/10 11:11:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش مطرح کرد

لزوم بررسی دلایل حذف زودهنگام تیم ملی از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا

عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس بر لزوم بررسی علل حذف زودهنگام تیم ملی فوتبال ایران از مسابقات جام ملت‌های آسیا تاکید کرد و گفت که حذف ایران به دلیل بدبیاری و قدری ناداوری بوده است.
لزوم بررسی دلایل حذف زودهنگام تیم ملی از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس بر لزوم بررسی علل حذف زودهنگام تیم ملی فوتبال ایران از مسابقات جام ملت‌های آسیا تاکید کرد و گفت که حذف ایران به دلیل بدبیاری و قدری ناداوری بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/69641.jpg لزوم,بررسی,دلایل,حذف,زودهنگام,تیم,ملی,از,رقابت‌های,جام,ملت‌های,آسیا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛محمدرضا تابش اظهار کرد: تیم ایران علی رغم این که شاید یک تابو شکنی هم صورت گرفته بود و از دو تیم محبوب و پرطرفدار قرمز و آبی در ترکیب خود کسی را نداشت، تیمی بود که خیلی خوب و روان بازی کرد. دفاع بسیار مستحکم و خوبی داشت اما متاسفانه قدری بد بیاری و قدری هم ناداوری باعث شد از گردونه رقابت حذف شود.

وی افزود: البته باید بپذیریم که خطا ازپولادی سر زد اما اگر داور می‌دانست که او قبلا یک کارت زرد داشته کارت زرد دیگری به او نشان نمی‌داد.

نماینده مردم اردکان در مجلس تصریح کرد: حالا که تیم ملی ایران از جام ملت‌های آسیا حذف شده نباید مجموع زحماتی که کشیده شده را از یاد برد. به ویژه این که امکانات ما واقعا کافی نبود و ما در مقایسه با سایر تیم‌ها نتوانستیم برای بچه ها اردوهای تدارکاتی تامین کنیم و شاید از نظر مالی نسبت به کشورهای همسایه عربی در مضیقه و تنگنا بودیم.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر لزوم مرور دلایل حذف زود هنگام تیم ملی ایران از مسابقات جام ملت‌های آسیا یاد آور شد: نباید مربی و بازیکن را خرد کرد بلکه باید کاستی‌ها را رفع کنیم تا ان شاءالله برای مسابقات جهانی آماده شویم و تیم خوبی که بتواند نتیجه بگیرد و دل مردم را شاد کند و از اقتدار و عظمت و غرور ایرانیان دفاع کند به میادین جهانی و بین المللی بفرستیم./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet