هدر موبایل
1393/11/11 12:09:02
سرویس دیگر رسانه‌ها
جعفری:

وزارتخانه‌های علوم و بهداشت در اعزام دانشجویان دخیل‌اند/ نگرانی از وضعیت دانشجویان اعزامی

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متأسفانه بحث اعزام دانشجویان دچار مشکلات عدیده‌ای است که در حل آن هر دو وزارتخانه علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان دخیل هستند.
وزارتخانه‌های علوم و بهداشت در اعزام دانشجویان دخیل‌اند/ نگرانی از وضعیت دانشجویان اعزامی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متأسفانه بحث اعزام دانشجویان دچار مشکلات عدیده‌ای است که در حل آن هر دو وزارتخانه علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان دخیل هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/76622.jpg وزارتخانه‌های,علوم,و,بهداشت,در,اعزام,دانشجویان,دخیل‌اند/,نگرانی,از,وضعیت,دانشجویان,اعزامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛قاسم جعفری، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهارداشت: حل مشکلات اعزام به خارج دانشجویان بدون اتفاق وزارتخانه‌های علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان میسر نمی‌شود.

وی گفت: شرایط کنونی اعزام دانشجو رضایت‌بخش نیست و جای تأسف دارد که مؤسسات غیرمجاز به راحتی با سرنوشت جوانان جویای تحصیل کشور بازی می‌کنند.

وی در خصوص معرفی مؤسسات غیرمجاز اظهار داشت: هرچه سریعتر باید لیست مؤسسات غیرمجازی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، معرفی گردد تا امنیت بیشتری در این بخش ایجاد شود.

جعفری تصریح کرد: مسائل فرهنگی و اجتماعی دانشجویان در کشورهای دیگر به همان اندازه مسائل علمی اهمیت دارد و نباید از کنار آن بی‌تفاوت عبور کرد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet