هدر موبایل
1393/11/12 09:52:39
سرویس اقتصادی
وزیر صنعت به فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت توضیح داد:

نعمت زاده: تابع رشد صنعتی کشور مثبت شده است

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به جلسه اعضای شورای مرکزی این فراکسیون با وزیر صنعت، تصریح کرد: نمایندگان از کندی حرکت در صنعت و معدن گلایه داشتند.
نعمت زاده: تابع رشد صنعتی کشور مثبت شده است سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به جلسه اعضای شورای مرکزی این فراکسیون با وزیر صنعت، تصریح کرد: نمایندگان از کندی حرکت در صنعت و معدن گلایه داشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/42811.jpg نعمت,زاده:,تابع,رشد,صنعتی,کشور,مثبت,شده,است Icana

صفر نعیمی رز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه صبح امروز (یکشنبه، 12 بهمن) شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: جلسه شورای مرکزی فراکسیون با حضور اعضا و مهندس نعمت زاده برگزار شد؛ در ابتدای این جلسه وزیر صنعت در خصوص اقدامات انجام شده و عملکرد وزارتخانه، توضیحات مبسوطی ارائه کرد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی افزود: مهندس نعمت زاده به اعضای شورای مرکزی فراکسیون رهروان توضیح داد که صنعت در یک سال و نیم گذشته، از رشد منفی به رشد مثبت رسانده شده و تاکید داشتند که مسیر دشواری است ولی وزارت صنعت، معدن و تجارت از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهد نکرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: در ادامه این جلسه، اعضای شورای مرکزی نقطه نظرات، نقدها و گلایه های خود را در حوزه مربوط به کندی حرکت در صنعت و معدن مطرح کردند و وزیر نیز به سوالات و انتقادات و نقطه نظرات آنها پاسخ دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet