هدر موبایل
1393/11/12 11:05:46
سرویس سیاسی
خجسته:

اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار کمیسیون شوراها

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس از رسیدگی این کمیسیون به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار کمیسیون شوراها رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس از رسیدگی این کمیسیون به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43369.jpg اصلاح,قانون,انتخابات,ریاست,جمهوری,در,دستور,کار,کمیسیون,شوراها Icana

 امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت گفت: کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و شهرداری‌ها را در کنار قانون احزاب و استانی شدن انتخابات مجلس در دستور کار دارد و پس از پایان رسیدگی به آنها، اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را مورد بررسی قرار خواهد داد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی افزود: مجمع تشخیص مصلحت نظام در راستای فرمایش رهبر انقلاب، سیاست های کلی نظام را در دستور کار دارد و حدود 11 بند از 23 بند آن به تصویب رسیده است و کمیسیون شوراهای مجلس نیز به دنبال آن است تا به صورت همزمان، اصلاح قانون‌های انتخاباتی را پیگیری کند.

وی توضیح داد: مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاست‌های کلان را بررسی می‌کند و در کمیسیون شوراهای مجلس نیز برای جزئیات اجرایی، قانونگذاری می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: کمیسیون امنیت اجتماعی مجمع، در یک سال گذشته با ریاست سردار شمخانی و سردار وحیدی سیاست های کلی نظام را مورد تدقیق قرار داد و اکنون نیز در صحن مجمع در حال بررسی است و کل انتخابات اعم از ریاست جمهوری تا شورای شهر و روستا و مجلس را بررسی می‌کند.

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس ابراز امیدواری کرد اصلاحات مربوط به قوانین انتخابات مجلس تا پیش از انتخابات دوره دهم به نتیجه برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet