هدر موبایل
1393/11/12 15:28:30
سرویس اقتصادی
جباری خبر داد:

سفر اعضای کمیسیون عمران به هرمزگان/بازدید از جزایر حوزه شرقی و غربی استان

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای کمیسیون عمران مجلس عصر امروز به منظور بازدید از وضعیت عمرانی جزایر حوزه شرقی و غربی استان هرمزگان عازم این استان می شوند.
سفر اعضای کمیسیون عمران به هرمزگان/بازدید از جزایر حوزه شرقی و غربی استان عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای کمیسیون عمران مجلس عصر امروز به منظور بازدید از وضعیت عمرانی جزایر حوزه شرقی و غربی استان هرمزگان عازم این استان می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/43067.jpg سفر,اعضای,کمیسیون,عمران,به,هرمزگان/بازدید,از,جزایر,حوزه,شرقی,و,غربی,استان Icana

احمد جباری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: عصر امروز اعضای کمیسیون عمران مجلس به منظور بازدید از وضعیت عمرانی جزایر حوزه شرقی و غربی استان هرمزگان عازم این استان می شوند.

نماینده مردم بستک،بندرلنگه و پارسیان در مجلس شورای اسلامی افزود: دراین سفر دو روزه اعضای کمیسیون عمران به استان هرمزگان،ابتدا در جزیر قشم حضور می یابند و بعد از آن در جزیر هرمز و ابوموسی  حضور یافته و از این جزایر بازدید می کنند.

جباری با بیان اینکه حضور در شورای برنامه ریزی استان هرمزگان برنامه دیگر اعضای کمیسیون عمران در سفر به این استان است، تصریح کرد: اعضای کمیسیون عمران مجلس در این سفر از جزایر غربی استان هرمزگان از جمله جزیره لاوان و جزیره کیش بازدید می کنند و وضعیت عمرانی و زیرساختی و حمل و نقل در این جزایر را بررسی خواهند کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: در پایان  نتیجه جمع بندی گزارش سفر اعضای کمیسیون عمران به استان هرمزگان را در کمیسیون عمران مجلس ارائه خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet