هدر موبایل
1393/11/12 17:44:00
سرویس صحن
خجسته با اشاره به سفر رییس مجلس به همدان؛

استان همدان برای رشد نیازمند توجهات ویژه مسئولان است

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، ایجاد احساس نزدیکی مردم با مسئولان، استماع مسائل فعالان اقتصادی و ایجاد روحیه امیدواری در آنان را از دستاوردهای سفر دکتر لاریجانی به همدان دانست.
استان همدان برای رشد نیازمند توجهات ویژه مسئولان است رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، ایجاد احساس نزدیکی مردم با مسئولان، استماع مسائل فعالان اقتصادی و ایجاد روحیه امیدواری در آنان را از دستاوردهای سفر دکتر لاریجانی به همدان دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/42732.jpg استان,همدان,برای,رشد,نیازمند,توجهات,ویژه,مسئولان,است Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سفر رییس مجلس به همدان، یکی از دستاوردهای آن را نزدیکی میان مسئولان و مردم دانست و گفت: شاید این تصور از مسئولان در جامعه وجود داشته باشد که آنها از مردم دوری می‌کنند ولی حضور دکتر لاریجانی به عنوان یکی از سران قوا در میان مردم و گفتگو با آنها نشان داد چنین فاصله‌ای میان مسئولان و مردم نیست و حضور دکتر لاریجانی در میان همدانی‌ها نیز موجب ایجاد شور و نشاط و همدلی شد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به حضور دکتر لاریجانی در جلسه شورای اداری استان همدان، آن را نشانه رابطه خوب مجلس و دولت دانست و تصریح کرد: رییس مجلس در جلسه شورای اداری و مسئولان اجرایی استان، ضمن تبیین سیاست‌های کلی کشور و چگونگی ادامه مسیر در شرایط کنونی، گام‌هایی را که مجلس و دولت باید برای دستیابی به پیشرفت و رشد در زمینه‌های مختلف بردارند، مطرح کردند.

وی درباره جلسه رییس مجلس شورای اسلامی با فعالان اقتصادی استان همدان، ایجاد روحیه امیدواری را از پیامدهای آن دانست و توضیح داد: مهم‌ترین بخش سفر دکتر لاریجانی به همدان، حضور در میان فعالان اقتصادی اعم از تولیدکنندگان، دامداران، کشاورزان و غیره بود که رییس مجلس به صحبت‌ها، اظهارات و درددل آنها گوش داد.

خجسته با اشاره به اینکه رییس مجلس چندین ساعت به استماع صحبت فعالان اقتصادی استان اختصاص داد، تصریح کرد: فعالان اقتصادی استان اظهار می‌کردند که برای نخستین بار است که فردی از مسئولان رده‌بالای کشور و از سران سه قوه، چنین نزدیک و صمیمی، پای حرف و سخن آنها نشانه است.

وی گفت: دکتر لاریجانی قول داد مجلس حمایت‌های مرتبط در مواردی همچون خلاءهای قانونی، تصویب قوانین جدید و پشتیبانی‌های مالی و بودجه‌ای از تولیدکنندگان داشته باشد.

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، همچنین با اشاره به طرح مشکل آب استان همدان در سفر رییس مجلس به این استان، بیان کرد: مردم همدان مشکلات عدیده خود را در زمینه آب و خشکسالی به سمع و نظر رییس مجلس رساندند و با توجه به اینکه این سفر در فصل بودجه‌نویسی صورت گرفت، دکتر لاریجانی قول مساعدت داد تا در کمسیون تلفیق به استان همدان توجهات بیشتری صورت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet