هدر موبایل
1393/11/12 18:20:52
سرویس سیاسی
کاتب:

وحدت عامل پیشرفت کشور است/حاشیه ها به کشور ضربه می زند

این نماینده مجلس نهم، با بیان اینکه وحدت و پرهیز از تفرقه‌انگیزی عامل پیشرفت کشور است، گفت: مشی امام راحل و رهبری انقلاب وحدت و یکپارچگی در حوزه های مختلف است، که همگان باید از آن تبعیت کنند.
وحدت عامل پیشرفت کشور است/حاشیه ها به کشور ضربه می زند این نماینده مجلس نهم، با بیان اینکه وحدت و پرهیز از تفرقه‌انگیزی عامل پیشرفت کشور است، گفت: مشی امام راحل و رهبری انقلاب وحدت و یکپارچگی در حوزه های مختلف است، که همگان باید از آن تبعیت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/53610.jpg وحدت,,عامل,پیشرفت,کشور,است/حاشیه,ها,به,کشور,ضربه,می,زند Icana

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: امروز بزرگترین مصیبت ما این است که هر کسی بر خلاف نظر عمومی و بر اساس امیال و خواسته های شخصی خود حرف میزند، اما امروز حفاظت و صیانت از منافع ملی از هر موضوع دیگری مهمتر و وحدت شکنی و تفرقه عوامل عقب افتادگی کشور هستند.

نماینده مردم گرمسار ،آرادان و ایوانکی در مجلس شورای اسلامی، با طرح این سوال که چرا کشور های اروپایی با وجودی که دو شاخص موثر و قابل اتکا یعنی اسلام و ولایت را ندارند، اما بسیار پیشرفته تر از کشور ما هستند، افزود: رمزش توسعه این کشورها وحدت و یکپارچگی تمامی ارکان‌ها در موضوعات مختلف است.

وی با اشاره به اینکه مشی امام راحل و رهبری انقلاب وحدت و یکپارچگی در حوزه های مختلف است، افزود: امروز شرایط کشور ایجاب میکند تا اختلاف سلیقه ها و نگاه های حزبی و جریانی را کنار بگذاریم و به دنبال حفظ منافع ملی کشور باشیم تا از این گردنه سرسخت تحریم سربلند بیرون بیاییم.

کاتب گفت: شرایط اقتصادی کشور ایجاب میکند تا در زمان های مختلف برای حل مشکلات از روش های قانونی استفاده شود و در همه این اتفاقات هیچ خلاف قانونی صورت نگرفته و حاشیه های ایجاد شده فقط ضربه زدن به کشور را به دنبال دارد.

سخنگوی کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس، گفت: از مردم بزرگ کشور هم انتظار است تا  موضوعات را از منظر ملی ببینند و به راحتی هر حرفی را که حاشیه ساز برای کشور است را نپذیرند تا انشالله بتوان با وحدت و همدلی بر مشکلات فایق آییم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet