هدر موبایل
1393/11/13 09:59:02
سرویس فرهنگی
نظری مهر : سرخآبی ها بزرگ ترین بدهکاران مالیاتی هستند

وزارت اقتصاد پرداخت مالیات از سوی سرخآبی ها را پیگیری کند/ خون سرخآبی ها رنگین تر از اقشار دیگر نیست

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس گفت: عدم پرداخت مالیات از سوی قشر خاصی باعث هرج و مرج در جامعه می شود و دیگران را نیز وادار می کنند از زیر بار پرداخت مالیات شانه خالی کنند.
وزارت اقتصاد پرداخت مالیات از سوی سرخآبی ها را پیگیری کند/ خون سرخآبی ها رنگین تر از اقشار دیگر نیست سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس گفت: عدم پرداخت مالیات از سوی قشر خاصی باعث هرج و مرج در جامعه می شود و دیگران را نیز وادار می کنند از زیر بار پرداخت مالیات شانه خالی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/44376.jpg وزارت,اقتصاد,پرداخت,مالیات,از,سوی,سرخآبی,ها,را,پیگیری,کند/,خون,سرخآبی,ها,رنگین,تر,از,اقشار,دیگر,نیست Icana

محمد جواد نظری مهر در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بدهی های بالای مالیاتی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: مشکل بدهی مالیاتی این دو باشگاه به ایراداتی در وزارت اقتصاد و دارایی باز می گردد.

نماینده مردم بندر ترکمن، بندر گز و کردکوی در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: وزارت اقتصاد و دارایی موظف است در خصوص درآمد و مالیات تمام قوا و بخش دولتی نظارت و رسیدگی صحیحی داشته باشد.

وی افزود:این وزارتخانه همانگونه که نسبت به دریافت مالیات از کارمندان و افراد حاضر در سایر دستگاه ها حساس است باید نسبت به مالیات های عقب افتاده باشگاه ها نیز دقت نظر داشته باشد که تا کنون اینگونه نبوده است کما اینکه اگر توجه می شد اکنون دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از بزرگ ترین بدهکاران مالیاتی نبودند.

نظری مهر در ادامه با تأکید بر لزوم پرداخت مالیات از سوی افراد، گفت: عدم پرداخت مالیات از سوی قشر خاصی باعث هرج و مرج در جامعه می شود و دیگران را نیز وادار می کنند از زیر بار پرداخت مالیات شانه خالی کنند.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان تأکید کرد: لذا وزارت اقتصاد و دارایی باید توجه کند بدون بی عدالتی مالیات سرخآبی ها را دریافت کند که البته به احتمال زیاد این قضیه به بعد از واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی اتفاق خواهد افتاد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet