هدر موبایل
1393/11/13 09:22:16
سرویس سیاسی
محسنی‌ثانی خبر داد:

بازدید کمیسیون امنیت از سکوهای نفتی و توان نیروهای نظامی خزر

رئیس کارگروه امنیت کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اشاره به سفر اعضای این کمیسیون به استان‌های حاشیه‌ دریای خزر، گفت: بازدید از سکوهای نفتی و توان نیروهای نظامی بخشی از برنامه‌های این سفر است.
بازدید کمیسیون امنیت از سکوهای نفتی و توان نیروهای نظامی خزر رئیس کارگروه امنیت کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اشاره به سفر اعضای این کمیسیون به استان‌های حاشیه‌ دریای خزر، گفت: بازدید از سکوهای نفتی و توان نیروهای نظامی بخشی از برنامه‌های این سفر است. https://cdn.icana.ir/d/019/70159.jpg بازدید,کمیسیون,امنیت,از,سکوهای,نفتی,و,توان,نیروهای,نظامی,خزر Icana

محمدرضا محسنی‌ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از سفر اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس به استان‌های شمالی کشور به‌ویژه استان گلستان خبر داد و گفت: این سفر در هفته اول اسفند ماه با هدف حضور اعضای این کمیسیون در اجلاس رژیم دریای خزر انجام می شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در حاشیه حضور در اجلاس مربوطه، از سکوهای نفتی مستقر در دریای خزر بازدید می‌کنند، افزود: در این بازدید اعضای کمیسیون از نزدیک وضعیت این مناطق را مورد بررسی قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: همچنین بازدید از توان نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران در دریای خزر بخشی از برنامه‌های این سفر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet