هدر موبایل
1393/11/13 13:03:00
سرویس فرهنگی
تابش:

چالش های تغییر سرمربی موجب بی ثباتی تیم ملی فوتبال کشور می شود/ کی روش نمره قبولی را گرفته است

نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: با تصمیم تغییر سرمربی تیم فوتبال ایران دلالان وارد گود شده و سعی در انتخاب افراد خاصی می کنند، چالش قیمت نیز مسأله دیگری است که قطعا منجر به مشکلاتی خواهد شد.
چالش های تغییر سرمربی موجب بی ثباتی تیم ملی فوتبال کشور می شود/ کی روش نمره قبولی را گرفته است نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: با تصمیم تغییر سرمربی تیم فوتبال ایران دلالان وارد گود شده و سعی در انتخاب افراد خاصی می کنند، چالش قیمت نیز مسأله دیگری است که قطعا منجر به مشکلاتی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/69641.jpg چالش,های,تغییر,سرمربی,موجب,بی,ثباتی,تیم,ملی,فوتبال,کشور,می,شود/,کی,روش,نمره,قبولی,را,گرفته,است Icana

محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عملکرد کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کشور گفت: از منظر تخصصی نیز بررسی کار کی روش نشان می دهد توانسته است شرایط را به گونه ای فراهم کند که استعدادها مورد شناسایی قرار گیرند.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه گزینش بازیکنان تیم ملی طبق اصول فنی صورت گرفته است، تصریح کرد: سرمربی تیم ملی فوتبال کشور توانسته است نمره قبولی را در زمینه ترکیب این تیم بگیرد.

وی ادامه داد: یکی از مسائل مهم دیگری که کی روش را متمایز کرده است عدم ورود وی به حواشی بوده که در همین زمینه باید اشاره کرد درباره تمامی انتقادهایی که به وی شد جز یک یا دو بار واکنش نامناسبی از وی ندیدیم که این امر نشان می دهد به دنبال کار فنی بوده و با تنگناهای موجود ساخته است.

تابش در ادامه با بیان اینکه مجموعه عملکردی که از کی روش مشاهده شده تصویر مثبتی را از وی در ذهن متبادر می سازد، گفت: در حال حاضر تغییر سرمربی به صلاح فوتبال کشور نیست چرا که مجددا شاهد چالش های بسیاری خواهیم بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در ادامه در خصوص برخی از این چالش ها بیان داشت: با تصمیم تغییر سرمربی تیم فوتبال ایران دلالان وارد گود شده و سعی در انتخاب افراد خاصی می کنند، چالش قیمت نیز مسأله دیگری است که قطعا منجر به مشکلاتی خواهد شد.

وی ادامه داد: از این رو اکنون مهم این است که برای پرهیز از ورود تیم ملی در شرایطی که به ثبات نسبی رسیده تغییر کادر فنی به صلاح نبوده و لازم است از کی روش حمایت کنیم.

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان درباره اینکه برخی کارشناسان معتقدند سرمربی تیم ملی باید یک ایرانی باشد، خاطرنشان کرد: مربیان داخلی ما ممکن است مربیگری خوبی داشته باشند اما در هر صورت تجربیات جهانی آنها کم است لذا لازم است ابتدا بر سطح تجربیات بین المللی خود بیافزایند آنگاه بتوان از آنها برای حضور در تیم ملی استفاده کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet