هدر موبایل
1393/11/13 13:08:30
سرویس دیگر رسانه‌ها
قادری:

دولت اراده‌ای برای حذف یارانه ثروتمندان ندارد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت اراده‌ای برای حذف یارانه ثروتمندان ندارد، انگیزه‌های انتخاباتی را دلیل این موضوع توصیف کرد.
دولت اراده‌ای برای حذف یارانه ثروتمندان ندارد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت اراده‌ای برای حذف یارانه ثروتمندان ندارد، انگیزه‌های انتخاباتی را دلیل این موضوع توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43084.jpg دولت,اراده‌ای,برای,حذف,یارانه,ثروتمندان,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات خانه ملت با بیان اینکه دولت اراده‌ای برای حذف یارانه ثروتمندان ندارد، گفت: در این زمینه مجلس هر مصوبه‌ای هم داشته باشد دولت به بهانه‌های مختلف از اجرای آن خودداری خواهد کرد.

وی اضافه کرد: علت عدم اجرای این موضوع روشن است زیرا ممکن است بر روی انتخابات اثر بگذارد و به ضرر حامیان دولت تمام شود.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه عده‌ای در زمان دولت قبل آقای احمدی‌نژاد و تیمش را به دلیل عدم اجرای قانون هدفمندی و حذف یارانه ثروتمندان زیر سوال می‌بردند، خاطرنشان کرد: امروز همین افراد به دولت آمدند اما نه تنها ملاحظه‌کاری‌ها کم نشده بلکه افزایش نیز یافته است.
 
بحث حذف یارانه ثروتمندان یکی از موضوعات مورد بحث در قانون هدفمندی یارانه‌هاست که همواره از سوی نمایندگان مجلس پیگیری می‌شود اما به عقیده نمایندگان، دولت از اجرای این بخش از قانون خودداری می‌کند./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet