هدر موبایل
1393/11/13 13:10:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فتاحی:

بحران ریزگردها در آینده فراگیرتر می‌شود/ افزایش قابل قبول بودجه سلامت در بودجه ۹۴

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تأکید بر ضرورت حرکت ملی برای حل مسئله ریزگردها، گفت: احتمال دارد به‌خاطر خشکسالی‌ها در آینده، بحران ریزگردها شدیدتر و فراگیرتر شود.
بحران ریزگردها در آینده فراگیرتر می‌شود/ افزایش قابل قبول بودجه سلامت در بودجه ۹۴ عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تأکید بر ضرورت حرکت ملی برای حل مسئله ریزگردها، گفت: احتمال دارد به‌خاطر خشکسالی‌ها در آینده، بحران ریزگردها شدیدتر و فراگیرتر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/79160.jpg بحران,ریزگردها,در,آینده,فراگیرتر,می‌شود/,افزایش,قابل,قبول,بودجه,سلامت,در,بودجه,۹۴ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از افزایش قابل قبول بودجه بخش سلامت در لایحه بودجه سال 94 خبر داد و گفت: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس پیگیر روند طرح تحول در سلامت است.

وی افزود:‌ کمیسیون از مشکلات بودجه‌ای کشور و مسائل اقتصادی کشور آگاه است و با توجه به این شرایط از عملکرد و سهم در نظر گرفته شده از سوی دولت برای بخش بهداشت و درمان راضی است.
 
فتاحی درباره ریزگردها و گرد و غبار در استان‌ خوزستان و استان‌های هم‌جوار هم اظهار داشت: زمان آن رسیده است که کمیسیون به این موضوع ورود کند، زیرا برای بخش بزرگی از مردم کشورمان مشکل ایجاد کرده است.
 
وی با تأکید بر ضرورت حرکت در سطح ملی برای حل مسئله ریزگردها اظهار داشت: متخصصان احتمال می‌دهند به‌خاطر خشکسالی‌ها در آینده، بحران ریزگردها شدیدتر و فراگیرتر شود.
 
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: از آنجا که منشأ این ریزگردها عربستان و عراق هستند، می‌بایست برای چاره‌اندیشی با این کشورها تعامل کرد.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet