ایام محرم 1398
1393/11/14 12:25:22
سرویس اجتماعی
بعدازظهر امروز صورت می گیرد:

بررسی آلودگی شدید خوزستان در جلسه باابتکار/سازمان محیط زیست مواضع خود را مشخص کند

نائب رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: با پیگیری های انجام شده و با توجه به شدت آلودگی خوزستان که مشکلات جدی را برای مردم ایجاد کرده نمایندگان استان امروز در جلسه‌ای با ابتکار به این موضوع رسیدگی می کنند.
بررسی آلودگی شدید خوزستان در جلسه باابتکار/سازمان محیط زیست مواضع خود را مشخص کند نائب رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: با پیگیری های انجام شده و با توجه به شدت آلودگی خوزستان که مشکلات جدی را برای مردم ایجاد کرده نمایندگان استان امروز در جلسه‌ای با ابتکار به این موضوع رسیدگی می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/94004.jpg بررسی,آلودگی,شدید,خوزستان,در,جلسه,باابتکار/سازمان,محیط,زیست,مواضع,خود,را,مشخص,کند Icana

محمدباقر شریعتی  در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه اقدام مسئولان در راستای بهبود هوای استان خوزستان وعده‌های دور از عمل بوده است، گفت: بالاخره پس از تذکر به رئیس جمهور مبنی بر عملکرد ضعیف سازمان محیط زیست و دستور وی، امروز جلسه ای با حضور نمایندگان استان، رئیس سازمان محیط زیست و معاونان وی برای رسیدگی به وضعیت حاد آلاینده و ریزگردها تشکیل می شود.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اوج‌گیری آلودگی هوای استان خوزستان خطاب به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست٬ تصریح کرد: بهبود هوای این استان با حرف٬ تبلیغ و نشست خبری محقق نمی‌شود و  تنها اقدام مسئولان در راستای بهبود هوای استان خوزستان وعده‌های دور از عمل بوده است.

وی افزود: درچند روز گذشته مردم محروم و مظلوم خوزستان بار دیگر با پدیده آلودگی بیش از حد هوا مواجه شدند اما متاسفانه بعد از چندین سال هنوز اقدام عملی در این راستا صورت نگرفته است.

شریعتی با تاکید بر اینکه انتقال آب از سرشاخه ها ریشه مباحث زیست محیطی و شدت بروز ریزگردها و آلودگی هوای خوزستان است، گفت: انتظار می رود رئیس سازمان محیط زیست مواضع خود در این زمینه را به صورت روشن اعلام و دستور توقف انتقال آب از سرشاخه ها را صادرکند.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه سازمان محیط زیست در وظیفه‌ اصلی و ساختاری که برای آن تعریف شده کوتاهی کرده و بیشتر به جبنه‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی توجه دارد تا کارهای اجرایی، تاکید کرد: امیدواریم در جلسه امروز راهکار و چاره‌ای عملیاتی برای حل مشکل مردم خوزستان و بهبود وضعیت آنها اندیشیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet