هدر موبایل
1393/11/14 11:47:12
سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد

ابراز تاسف از تبلیغات موسسات غیر مجاز فروش دیپلم/ورود جدی مجلس برای پیگیری موضوع

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متاسفانه به تازگی شاهد تبلیغات علنی و رسمی برخی موسسات غیر مجاز فروش دیپلم هستیم که در ازای مقداری پول دیپلم می‌فروشند.
ابراز تاسف از تبلیغات موسسات غیر مجاز فروش دیپلم/ورود جدی مجلس برای پیگیری موضوع سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متاسفانه به تازگی شاهد تبلیغات علنی و رسمی برخی موسسات غیر مجاز فروش دیپلم هستیم که در ازای مقداری پول دیپلم می‌فروشند. https://cdn.icana.ir/d/019/84451.jpg ابراز,تاسف,از,تبلیغات,موسسات,غیر,مجاز,فروش,دیپلم/ورود,جدی,مجلس,برای,پیگیری,موضوع Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: متاسفانه به تازگی شاهد تبلیغات علنی و رسمی برخی موسسات غیر مجاز فروش دیپلم هستیم که در ازای مقداری پول دیپلم می‌فروشند که این موضوع بسیار نگران کننده است و نباید از کنار آن بی تفاوت عبور کرد.

وی گفت: در گام نخست مرجع رسیدگی به این موضوع آموزش و پرورش است که با این اقدام مجرمانه برخورد جدی شود و در مرحله بعد مجلس نیز با توجه به اهمیت و صدمات این موضوع باید وارد عمل شود و مطابق قانون با مجرمین برخورد شود.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش باید دامن خویش و بیش از یک میلیون فرهنگی را از شایبه‌هایی این چنینی پاک کند، خاطر نشان کرد: ما هم در مجلس در حد توان موضوع را بررسی می‌کنیم و از دوستان آموزش و پرورش خود می‌خواهیم هرچه سریعتر مسئله را حل نمایند.
 

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet