هدر موبایل
1393/11/14 12:33:17
سرویس سیاسی
احمدی نژاد و رحیمی دیگر خط قرمز هم نیستند

از تقدیس پیامبر گونه تا نامه افشاگرانه

دیروز خط قرمز بودند امروز اما یکدیگر را نمی شناسند. انگار احمدی نژاد و رحیمی که تا دیروز یکدیگر را لایق جایگاه پیامبری و خط قرمز کابینه دولت می خوانند امروز مقابل قانون یکدیگر را از یاد برده اند
از تقدیس پیامبر گونه تا نامه افشاگرانه دیروز خط قرمز بودند امروز اما یکدیگر را نمی شناسند. انگار احمدی نژاد و رحیمی که تا دیروز یکدیگر را لایق جایگاه پیامبری و خط قرمز کابینه دولت می خوانند امروز مقابل قانون یکدیگر را از یاد برده اند https://cdn.icana.ir/d/019/71796.jpg از,تقدیس,پیامبر,گونه,تا,نامه,افشاگرانه Icana

خبرگزاری خانه ملت;گروه سیاسی ; نامه نگاری از زمره اقدامات مورد علاقه دولت دهم بود.از رییس تا زیر دستان در روزهای سکونت در ساختمان پاستور تبحر و تخصص خوبی در نگارش نامه داشتند. این روزها با وجود این که دولت را تحویل داه اند هنوز به نامه نگاری علاقه دارند. دیروز هدف نامه ها روسای قوای دیگر یا نهادهای حاکمیتی بودند. امروز به یکدیگر نامه می‌نویسند.

ماجرای رحیمی و احمدی نژاد داستان امروز و دیروز نیست. اگر چه فرمت داستان تغییر کرده است. دیروز همبستگی و نزدیکی و علاقه بین این دو زبانزد بود تا جایی که رییس دولت دهم وی را یکی از خطوط قرمز کابینه خود می خواند که نزدیک شدن به آن‌ها تبعات سنگینی برای کشور بر عهده داشت. رحیمی نیز روزی که در کسوت رییس دیوان محاسبات در مراسم معارفه خود حاضر شد نهاد نظارتی دیوان محاسبات را در حد خانه دوم دولت تقلیل داد و خطاب به رییس جمهور وقت و رفیق شفیق خود، محمود احمدی نژاد گفت:" آقای رییس جمهور در دیوان محاسبات زین پس کاری خلاف میل دولت انجام نخواهد شد". رحیمی از یاد برده است که احمدی نژاد را قداست پیغمبری بخشید.

روزهای دیالوگ های مرامی و دوستانه اما گذشته است. امروز احمدی نژاد و مردانش گویا دیگر خطوط قرمز هم نیستند. حکم رحیمی که تایید می شود احمدی نژاد در مورد خط قرمز کابینه اش بیانیه می دهد که تخلفاتش مربوط به قبل از خط قرمز شدنش بوده است!

رحیمی نیز در غم نامه ای خطاب به احمدی نژاد شرح مصیبت و مرثیه می خواند که چه از دست لج بازی‌ها، خودسری‌ها و بی قانونی‌های وی کشیده و گویا اگرچه آلزایمر در علم پزشکی بیماری غیر مسری است  اما آلزایمر در مردان دولت دهم بیماری مسری شده است.گویا آقای رحیمی از یاد برده اند که رفیقی که امروز از لجبازی های وی می نالد مردی است که به اذعان وی می توانست پیامبر باشد!

حیدرپور: بازی سیاسی راه انداخته اند تا فرافکنی کنند/ شان مجلس را هدف گرفته اند

عوض حیدرپور شهرضایی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت در خصوص رفتارهای اخیر احمدی نژاد و مشایی میگوید: بازی سیاسی راه انداخته اند و فرافکنی می کنند تا اصل موضوع تخلفاتشان را کم رنگ کنند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:شان مجلس را هدف گرفته‌اند و شایعه کمک حمایتی از کاندیداهای انتخاباتی مجلس را پیش می‌کشند و به یاد ندارند که همین آقایان در زمان استیضاح کردان به اسم حمایت از مساجد به دنبال رشوه دادن به نمایندگان بودند که نتیجه نیز نداد و در نهایت کردان برکنار شد.

حیدرپور شهرضایی تصریح کرد: احمدی نژاد و رحیمی به خوبی می دانند با حمایت از یکدیگر بساط و جاده بی قانونی را برای هم هموار می کردند و امروز این نمایش که از هم گله کنند را راه انداخته اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد:این رفتارها بی فایده است و برای دستگاه قضا این که متخلفان خود را به بیراهه بزنند تاثیری در انجام وظیفه و برخورد قضایی ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet