هدر موبایل
1393/11/14 15:49:14
سرویس اجتماعی
هروی با یادآوری دستور کار کمیته آموزش عالی مجلس خبر داد:

بازدید از دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر/ بررسی وضعیت تحصیلات تکمیلی

رئیس کمیته آموزش عالی مجلس٬ از برنامه کمیته متبوعش برای بازدید از دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر برای بررسی وضعیت تحصیلات تکمیلی دانشجویان خبر داد.
بازدید از دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر/ بررسی وضعیت تحصیلات تکمیلی رئیس کمیته آموزش عالی مجلس٬ از برنامه کمیته متبوعش برای بازدید از دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر برای بررسی وضعیت تحصیلات تکمیلی دانشجویان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/53347.jpg بازدید,از,دانشگاه‌های,تهران,و,امیرکبیر/,بررسی,وضعیت,تحصیلات,تکمیلی Icana

جواد هروی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری دستور کار کمیته آموزش عالی مجلس٬ گفت: این کمیته هفته اول اسفند به بازدید از دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر خواهد پرداخت.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه بررسی وضعیت تحصیلات تکمیلی محور بازدید از دانشگاه‌های مذکور خواهد بود٬ افزود: در بازدید از دانشگاه‌های تهران٬ امیرکبیر و همچنین برخی واحدهای دانشگاه آزاد بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری مورد بررسی واقع خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر اینکه بحث کمیت و کیفیت در تحصیلات تکمیلی با هم باید مدنظر باشد٬ گفت: اطلاعاتی به ما رسیده که در برخی دانشگاه ها حتی مراکز آموزش عالی دولتی در تحصیلات تکمیلی تعداد دانشجویان بیش از 30 نفر است از این رو این موضوع باید بررسی شود.

رئیس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: زمان بازدید از دانشگاه‌های مذکور هفته اول اسفندماه سال جاری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet