هدر موبایل
1393/11/14 14:14:09
سرویس صحن
فتاحی در نطق میان دستور:

سپاه پاسداران از معجزات امام خمینی (ره) محسوب می‌شود

نماینده مردم شهربابک در مجلس با بیان اینکه سپاه پاسداران از معجزات امام خمینی (ره) محسوب می‌شود، گفت:‌ امام عظیم الشان نهادهایی را برای تداوم، استمرار، تثبیت و پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای شگرف آن ایجاد نمود.
سپاه پاسداران از معجزات امام خمینی (ره) محسوب می‌شود نماینده مردم شهربابک در مجلس با بیان اینکه سپاه پاسداران از معجزات امام خمینی (ره) محسوب می‌شود، گفت:‌ امام عظیم الشان نهادهایی را برای تداوم، استمرار، تثبیت و پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای شگرف آن ایجاد نمود. https://cdn.icana.ir/d/019/43091.jpg سپاه,پاسداران,از,معجزات,امام,خمینی,(ره),محسوب,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین فتاحی در نشست علنی امروز سه‌شنبه (14 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی،‌ در نطق میان دستور خود ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه فجر، افزود: امام راحل در سال 57 با انقلاب اسلامی طومار 2500 ساله شاهنشاهی را در هم پیچید و نظام مقدس اسلامی را در ایران برپا کرد که پس از گذشت 36 سال هر روز نور آن بر سرتاسر عالم فروزان‌تر می‌شود.

متن کامل نطق نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است.

فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را بر فجر آفرینان تبریک می گویم.

36 سال قبل بود که امام راحل و عظیم الشان پس از 15 سال دوری از وطن و در به دری در 12 بهمن 1357 به ایران عزیز بازگشت و طومار 2500 ساله شاهنشاهی را درهم پیچید و نظام مقدس اسلامی را در ایران اسلامی بر پا نمود که پس از گذشت 36 سال هر روز نور آن در سر تا سر عالم فروزان تر می شود. درود و رحمت خدا به این عزیز سفر کرده و لعنت خدا و فرشتگان و همه خوبان عالم به توطئه گران خارجی و ایادی داخلی آنها که به خیال خام خودشان با بر پا کردن فتنه 78 و 88 قصد براندازی این نظام را داشتند. همان سران فتنه ای که با دریوزگی دست گدایی به سمت آمریکای جنایتکار، انگلیس خبیث و وهابیت نوکر حلقه به گوش آمریکا برای گرفتن دلار و هزینه بر علیه انقلاب و نظام دراز کرده بودند. دیدیم و دیدند که خداوند عزیز چگونه این عوامل مزدور بیگانه را رسوا و ذلیل کرد. درود بر ملت عظیم الشان ایران و رهبری فرزانه انقلاب که در روز 9 دی یوم الله طومار این خیانتکاران را در هم پیچید.

در سی و ششمین جشن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران به رهبری یگانه دوران حضرت امام خمینی (ره) قرار داریم. انقلاب و امامی که در سطوح ملی و بین المللی تحولات شگرفی را رقم زد.

امام عظیم الشان نهادهایی را برای تداوم، استمرار، تثبیت و پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای شگرف آن ایجاد نمود.

از جمله این نهادها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که از معجزات حضرت امام خمینی (ره) محسوب می شود که در ابتدای ورود به عرصه نور و حقیقت در این دیار شیدایی، مجموعه ای پاک و سازنده با ابتکار و خلاقیت بی نظیری توسط فرزانه عصر به نام «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» پایه‌گذاری شد و با ماموریت‌های حفظ و پاسدار از این روشنای جاودان. مشتاقان و مجاهدان جان بر کفی را که به گفته او نظیر آن جز در صدر اسلام نبوده در خود جای داد و سر منشا رویدادها و وقایع تاریخ ساز و نقطه آغاز حرکت‌ها و جنبش‌های بسیاری در رویارویی حق و باطل در این روزگار متحول هزار رنگ در تمامی نقاط جهان شده تا جایی که آن جلوه راستین ولایت و سالک حقیقی الی الله در کمال تواضع و فروتنی که خاص بندگان ناب خداوند است آرزو می کرد که ای کاش منهم پاسدار بودم.

و بدین دلایل و شواهد بود که هزاران چشم و هزاران دل در گرو این جمع قرار گرفت و امیدها و انتظارات یکی پس از دیگری حقیقت یافت و روز به روز این شجره طیبه به درخت بالنده تر و پرثمرتری تبدیل گشت و مدام خواب راحت قلدران و زورمداران را به تاسی از بزرگ راهرو نبوی علوی و حسینی بر آشفت و با شعار عزت مداری زندگی لذت بار را در زیر سلطه مستکبران و زورگویان شیطانی جهان که میراث خواران زندگی بشر در طول تاریخ بودند از صحنه زندگی مظلومان و محرومین سراسر کره زمین به سراشیبی سقوط و انهدام رهنمون شده.

این جمع دلداده و مشتاق به دنبال تحقق آرمان های برآمده از فرهنگ انقلاب اسلام و رهنمون های امام خویش در این دوران حساس و بسیار سخت از معرکه های آتش افروزانه فراوان استکبار و ایادی ناچیزش به اراده الهی با سلامت و صلابت بی مانندی عبور کرد و در جای جای جهان مشتاقان و هواخواهان زیادی را به خود جلب نمود و در کوران انواع درگیری های داخلی با گروهک ها مزدور جز رویارویی شگفت انگیز و بی نظیر در جنگی نابرابر و دفاع مقدس هشت ساله در مقابل سیل عظیم دشمنان و اتحاد شیاطین دنیای امروز شرقی و غرب از هر رنگ و حوادث زمانه آبدیده شده و در عرصه های سازندگی علم و فناوری نوین روز به روز به پیشرفت های غیر قابل تصور دست یافت که چشم جهانیان و صاحب نظران را در جای جای گیتی خیره و مبهوت ساخت و اینک نیز برای تحقق اهداف فراگیرش که همانا رهایی مستضعفان و محرومان جهان از دست مستکبران و صهیونیسم پلید غاصب و متجاوز است. در آستانه ورود به کهکشان نوین دیگری است که باید اذعان نمود این همه توفیقات جز در سایه عنایت ذات حق و دعای اولیاء و خواص فداکار و مجاهده بی نظیر سالکان حقیقی الی الله و حماسه آفرینان عرصه خطر به دست نیامد است به همین سبب است که دشمن غدار و عقبه منطقه ای آن صهیونیسم جهانی نابودی منافع نامشروع خویش را در سربلندی اینان دیده و هجمه ای فراگیر را علیه مجاهدان صحنه های عاشقی و دلدادگی یعنی پاسداران عزیز انقلاب اسلامی ساخته و هر روز با بهره گیری از ابزارهای رسانه ای خود سازی را علیه آنان کوک می کنند. ملت ایران نخبگان و برجستگان نظام اسلامی علاقه مندان به انقلاب اسلامی در منطقه و سراسر جهان چشم امید به مبارزه و مجاهدت فرزندان انقلابی و ایثارگر سپاه پاسداران دوخته اند. سپاهی که هنوز در شهادت به روی سلمان ها و ابوذرهایش بسته نیست و در شمالغرب و جنوب شرق کشور و در خطوط مقدم مقاومت سر از پا نشناخته و هل من مبارز می طلبند. باید اینان را پاسداشت و بر استواریشان درود فرستاد.

درود بر مقنیه ها- الله دادی ها- تقوی ها- جمالی ها- علویان ها

از وزیر محترم نیرو می خواهم به حق و حقوق مردم مظلوم سرژ بابک احترام گذاشته و این حق و حقوق را محقق کند. حقوقی که بیش از 30 سال است که پایمال می شود. وزیر محترم نیرو حتما اطلاع دارند که طی 24 ساعت بیش از 60 هزار متر مکعب آب از آب های شیرین زیرزمینی شهر بابک روانه مجتمع مس سرچشمه رفسنجان میشود که متاسفانه از قبل درآمد چندین هزار میلیاردی این مجتمع هیچ عاید شهرستان شهر بابک نمی شود از وزیر محترم نیرو می خواهم حداقل بخشی از درآمد فروش این آب را به این شهرستان اختصاص دهد.

از وزیر محترم نفت می خواهم سفر به شهرستان شهر بابک خصوصا سرژهای دهج- جوزم- خبر- مراع- مدوار- آبدر- مرج و پا قلعه- رباط و منزل آباد داشته باشند خصوصا در فصل زمستان که دمای هوا به زیر 15 درجه سانتیگراد می رسد تا متوجه شود مردم مظلوم و بی چاره این مناطق چگونه باید این زمستان های سرد را پشت سر بگذارند.

آقای وزیر نفت ضریب نفوذ گاز در این شهرستان 30% است یعنی هفتاد درصد مردم از نعمت گاز محروم هستند تا کی باید این مردم در محرومیت گاز و دیگر امکانات بسر ببرند.

معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آیا می دانی رئیس جمهور محترم در تبلیغات انتخاباتی به مردم قول دادند که صد روزه با صنعت توریسم مشکل بیکاری را حل کنند. نه اینکه این قول به عمل تبدیل نشد بلکه میراث فرهنگی و تاریخی ما هم به فراموشی سپرده شد. همان روستای 12 هزار ساله دستکند میمند شهر بابک و غار منحصر به فرد ایوب دهج و دشت ریگ سفید و دشت ویواس و عمارت موسی خانی شهر بابک را می گویم آیا وقت آن نرسیده از این صنعت پر درآمد و اشتغالزا بهره مند شویم نکند منتظریم 1+5 بیاید در این مکان ها سرمایه گذاری کند و ما بهره مند شویم نمی دانم شاید این همه از شروط 1+5 در مذاکرات باشد که در ساخت سلاح هسته ای کاربرد دارد.

از ریاست محترم جمهوری و هیئت دولت میخواهم برای اشتغال جوانان عزیز اقدام عاجلی بنمایند بیکاری جوانان ما را افسرده کرده باعث عدم ازدواج جوانان شده و از همه مهمتر کشور را از هوش، استعداد و انرژی جوانی این عزیزان محروم کرده. می طلبد دولت و مجلس با تمام توان در این زمینه اقدام کنند.

دولت محترم استحضار دارند که در سال 91 تعداد 800 نفر از جوانان عزیز تحصیل کرده در یک آزمون دولتی برای استخدام در دستگاه های اداری شرکت کردند و همه مراحل گزینش را هم پشت سر گذاشته اند اما متاسفانه این عزیزان تاکنون بلاتکلیف هستند از دولت محترم می خواهم دستور فرمائید این عزیزان از اول سال 1394 در ادارات مربوطه مشغول به کار شوند.

از مردم عزیز که قصد مسافرت به استان کرمان و هرمزگان را دارند می‌خواهم حتما از روستای تاریخی دستکند میمند شهر بابک که در مسیر جاده تهران بندرعباس قرار دارد بازدید نموده و از جاذبه‌های زیبا و به یاد ماندنی آن بهره مند شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet