پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1386/07/04 08:02:00
سرویس سیاسی

بروجردی: تعمیق همکاری های پارلمانی نقش بسزایی در تقویت مناسبات کشورها خواهد داشت

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دیدار سفیر ارمنستان نقش مجالس را درتوسعه و تحکیم سطح همکاری های فی مابین بسیار مهم خواند و افزود: تعمیق همکاری های پارلمانی نقش بسزایی در تقویت مناسبات دو کشور در تمامی زمینه ها خواهد داشت.

به گزارش خانه ملت، علاءالدین بروجردی پیش از ظهر روز سه شنبه در ادامه این دیدار با اشاره به ملاقات های متعدد مقامات بلند پایه سیاسی دو کشور تصریح کرد: این دیدارها نقش موثری در ارتقای همکاری های فی مابین و ترسیم افق های نوین در روابط دو جانبه دارد.

وی همچنین از «سطح بسیار خوب مناسبات فی مابین» ابراز خرسندی کرد و افزود: ظرفیت های بسیار فراوانی برای توسعه و گسترش روابط دو جانبه وجود دارد.

آقای بروجردی در ادامه حمایت مجلس شورای اسلامی را از توسعه و گسترش مناسبات دو جانبه در تمامی عرصه ها مورد تاکید قرار داد.

براساس این گزارش آقای گارن نازاریان سفیر ارمنستان نیز در این دیدار بر اراده سیاسی کشورش برای توسعه و تحکیم مناسبات همه جانبه با ایران تاکید کرد.

وی روابط میان مجالس دو کشور را بسیار خوب خواند و گفت: پارلمان ارمنستان در راستای تقویت همکاری های پارلمانی با مجلس شورای اسلامی گروه دوستی پارلمانی ارمنستان - ایران را تشکیل داده است.

سفیر ارمنستان در بخش دیگری از سخنانش با بیان مشترکات فراوان میان دولت افزود: ارامنه ایران پلی برای همکاری دو کشور می باشند.

آقای نازاریان همچنین در این دیدار ضمن ارائه پیام رئیس پارلمان ارمنستان به دکتر غلامعلی حدادعادل رئیس مجلس شورای اسلامی، آمادگی مجلس کشورش را برای توسعه همکاری های پارلمانی میان دو کشور مورد تاکید قرار داد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet