هدر موبایل
1393/11/15 10:56:14
سرویس صحن
باهنر در پاسخ به تذکر کوچک‌زاده:

قانون بهبود فضای کسب و کار بسیاری از دروازه‌های بسته را باز می‌کند

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون بهبود فضای کسب و کار از لحاظ کلیات مفید است، افزود: قانون بهبود فضای کسب و کار بسیاری از دروازه‌های بسته را باز می‌کند، دولت هم اگر ایرادی در این زمینه می‌بیند می‌تواند با اعلام آن نسبت به اصلاح اقدام کند.
قانون بهبود فضای کسب و کار بسیاری از دروازه‌های بسته را باز می‌کند نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون بهبود فضای کسب و کار از لحاظ کلیات مفید است، افزود: قانون بهبود فضای کسب و کار بسیاری از دروازه‌های بسته را باز می‌کند، دولت هم اگر ایرادی در این زمینه می‌بیند می‌تواند با اعلام آن نسبت به اصلاح اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/56074.jpg قانون,بهبود,فضای,کسب,و,کار,بسیاری,از,دروازه‌های,بسته,را,باز,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ مهدی کوچک‌زاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه 15 بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: بهترین قوانین و وزرا اگر جمع شوند، اما سیستم اداری کشور با ایراد مواجه باشد، نتیجه مطلوبی حاصل نخواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: کافی است برای گرفتن یک مجوز به وزارتخانه و یا برای رفع مشکل مالیاتی به این سازمان مراجعه کنید، آنگاه می‌بینید که یک کارمند چه پوستی از مراجعه‌کننده می‌کند! و کسی که به دنبال تولید است باید کفش آهنی به پا داشته باشد.

وی ادامه داد: با وضع بهترین قوانین و وجود این مجموعه اداری، ثمره مطلوبی  را شاهد نخواهیم بود.

محمدرضا باهنر نایب‌رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: در زمان تصویب قانون بهبود فضای کسب و کار شاهد مخالفت دولت بودیم، بخش خصوصی نیز معتقد به متهورانه بودن این قانون بود.

وی این قانون را بسیار مترقی دانست و عنوان کرد: بسیاری از مشکلات طی مراحل اداری، با این قانون حذف شده و به ارباب رجوع نیز اختیاراتی را خواهد داد.

نایب‌رئیس مجلس با اشاره به اینکه قانون بهبود فضای کسب و کار از لحاظ کلیات مفید است، افزود:  برخی از مواد این قانون نیازمند شجاعت، تبحر، انقلابی بودن و مدیریت جهادی دارد.

وی ادامه داد: قانون بهبود فضای کسب و کار بسیاری از دروازه‌های بسته را باز می‌کند، دولت هم اگر ایرادی در این زمینه می‌بیند می‌تواند با اعلام آن نسبت به اصلاح اقدام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet