هدر موبایل
1393/11/17 12:41:00
سرویس سیاسی
شفیعی مطرح کرد:

استان گلستان، میزبان اجلاس رژیم حقوقی دریای خزر

رئیس کمیته خزر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اجلاس بررسی رژیم حقوقی دریای خزر در هفته اول اسفند ماه در استان گلستان با هدف رسیدگی به حقوق ایران در دریای خزر برگزار می شود.
استان گلستان، میزبان اجلاس رژیم حقوقی دریای خزر رئیس کمیته خزر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اجلاس بررسی رژیم حقوقی دریای خزر در هفته اول اسفند ماه در استان گلستان با هدف رسیدگی به حقوق ایران در دریای خزر برگزار می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/73412.jpg استان,گلستان،,میزبان,اجلاس,رژیم,حقوقی,دریای,خزر Icana

نوذر شفیعی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام اینکه اجلاس رژیم حقوقی دریای خزر در روز پنجشنبه (7 اسفند) در استان گلستان برگزار می شود، گفت: قطعا برگزاری این گونه نشست ها می تواند در تعیین سیاست گذاری های جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از حقوق کشور در  این منطقه کمک کننده باشد.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تاکنون چندین دور نشست هم اندیشی درباره رژیم حقوقی دریای خزر برگزار شده و این موضوع تا رسیدن به حصول و نتیجه مطلوب ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به حضور برخی از وزرای دولت در اجلاس اسفند ماه رژیم حقوقی دریای خزر، افزود: حضور وزرایی همچون وزرای خارجه، اطلاعات، کشور و دفاع که هر کدام نقشی در تعیین حقوق ایران در دریای خزر دارند، میتواند بسیار مثبت و تأثیرگذار باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet