هدر موبایل
1393/11/17 08:05:00
سرویس سیاسی
حسینی:

داعش با جنگ رسانه ای به دنبال پوشاندن شکست های پی در پی خود است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به اقدام اخیر داعشی ها در سوزاندن خلبان اردنی، گفت: سرکردگان این گروهک تروریستی با این اقدام ضمن کشیدن خط و نشان برای برخی کشورهای عربی منطقه، با جنگ رسانه ای و تبلیغاتی به دنبال پوشاندن شکست های پی در پی خود هستند.
داعش با جنگ رسانه ای به دنبال پوشاندن شکست های پی در پی خود است عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به اقدام اخیر داعشی ها در سوزاندن خلبان اردنی، گفت: سرکردگان این گروهک تروریستی با این اقدام ضمن کشیدن خط و نشان برای برخی کشورهای عربی منطقه، با جنگ رسانه ای و تبلیغاتی به دنبال پوشاندن شکست های پی در پی خود هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/74097.jpg داعش,با,جنگ,رسانه,ای,به,دنبال,پوشاندن,شکست,های,پی,در,پی,خود,است Icana

سیدباقر حسینی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور اخیر نخست وزیر عراق در رفع منع حکومت نظامی در شهر بغداد، گفت: قطعا این اقدام نشان دهنده موفقیت های اخیر ارتش و نیروهای مردمی عراق در مناطق درگیری با گروه های تروریستی است و به نوعی العبادی با این دستور می خواهد بگوید که دیگر هیچ خطری این منطقه را تهدید نمی کند.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر موفقیت های روز افزون ارتش عراق و نیروهای مردمی این کشور در مبارزه با تروریست های داعش، افزود: خوشبختانه در چند ماه اخیر شاهد پیروزی های استراتژیک عراق در مقابله با گروه های تروریستی هستیم و امیدوارم در آینده ای نزدیک تمام خاک عراق از لوث وجود تروریست های تکفیری پاک شود.

وی با اشاره به اقدام اخیر داعشی ها در سوزاندن خلبان اردنی، تصریح کرد: سرکردگان این گروهک تروریستی با این اقدام ضمن کشیدن خط و نشان برای برخی کشورهای عربی منطقه، با جنگ رسانه ای و تبلیغاتی به دنبال پوشاندن شکست های پی در پی خود هستند.

حسینی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران از آغاز پیدایش گروه تروریستی داعش به برخی کشورهای منطقه ای و فرا منطقه ای که به صورت مالی، تسلیحاتی و تبلیغاتی از این گروه حمایت می کردند، اعلام کرد که روزی داعش به بلای جان آن ها تبدیل خواهد شد، از این رو نباید حال از سوزاندن و اعدام اتباع خود و یا بروز حملات تروریست در خاکشان تعجب کنند، زیرا این حوادث بازخورد حمایت های آن ها است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet