هدر موبایل
1393/11/18 13:05:50
سرویس فرهنگی
کیائی‌نژاد:

تئاتر مغفول مانده است/ وزارت ارشاد نسبت به افزایش سالن‌های تئاتر اقدام کند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد که وزارت فرهنگ و ارشاد نسبت به افزایش فضای تئاتر در کشور توجه بیشتری داشته باشد.
تئاتر مغفول مانده است/ وزارت ارشاد نسبت به افزایش سالن‌های تئاتر اقدام کند عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد که وزارت فرهنگ و ارشاد نسبت به افزایش فضای تئاتر در کشور توجه بیشتری داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/45473.jpg تئاتر,مغفول,مانده,است/,وزارت,ارشاد,نسبت,به,افزایش,سالن‌های,تئاتر,اقدام,کند Icana

مفید کیائی‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه حوزه‌ فرهنگی متنوع است  و باید بر اساس سلیقه همگان برنامه فرهنگی داشته باشیم، گفت: فرهنگ حوزه گسترده‌ای است و لازم می‌دانم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اساس نیاز و سلیقه جامعه نسبت به برگزاری برنامه‌های متنوع اقدام لازم را داشته باشد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان،نظرآبادادامه داد: هنر از جمله بخش‌هایی است که متقاضی بسیاری دارد. در عین حال زیر‌مجموعه‌های متنوعی برای هنر می توان در نظر گرفت بر این اساس این حوزه باید بیش از حوزه‌های دیگر مورد توجه وزارت ارشاد قرار بگیرد.

وی اظهار داشت: هنر تئاتر از جمله هنرهایی است که خواهان بسیاری دارد و گاهی که نمایش خوبی اجرا می‌شود، شاهد حضور اقشار مختلف در سالن‌های تئاتر هستیم.

کیائی‌نژاد با بیان اینکه هنر تئاتر مغفول مانده است، عنوان کرد: با وجود اینکه این هنر خواهان و طرفدار دارد، متاسفانه امکانات و فضاهای لازم برای آن در نظر گرفته نشده است.

این نماینده مجلس نهم شورای اسلامی افزود: نبود امکانات، نداشتن صندلی به تعداد طرفداران این هنر، باعث می‌شود، علاقه‌مندان به این هنر از حق خود برخوردار نباشند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکیدکرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید نسبت به تامین امکانات مورد نیاز تئاتر و علاقه‌مندان به این هنر اقدامات لازم را داشته باشد. افزایش تعداد سالن‌های تئاتر و صندلی‌ها کمک بسیاری به رونق این هنر می‌کند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet