هدر موبایل
1393/11/19 06:56:00
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور مطرح کرد:

نشست مشترک کمیته مطالبات فراکسیون اصولگرایان رهروان با وزیر جهاد کشاورزی

رئیس کمیته مطالبات فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: نشست این کمیته در هفته گذشته با هدف بررسی مشکلات حوزه کشاورزی با حضور حجتی وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد.
نشست مشترک کمیته مطالبات فراکسیون اصولگرایان رهروان با وزیر جهاد کشاورزی رئیس کمیته مطالبات فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: نشست این کمیته در هفته گذشته با هدف بررسی مشکلات حوزه کشاورزی با حضور حجتی وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44825.jpg نشست,مشترک,کمیته,مطالبات,فراکسیون,اصولگرایان,رهروان,با,وزیر,جهاد,کشاورزی Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشست مشترک کمیته مطالبات فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی خبر داد و گفت:‌ این نشست در هفته گذشته با هدف بررسی مشکلات استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه برگزار شد.

نماینده اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست همچنین برخی مشکلات مردم در حوزه کشاورزی به‌ویژه خرید محصولات و بیمه کشاورزی پیگیری شد.

رئیس کمیته مطالبات فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، ادامه داد: خوشبختانه جلسات این کمیته به خوبی در حال برگزاری بوده و در هفته آینده نیز این کمیته با یکی از اعضای کابینه دولت نشست مشترک دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet