هدر موبایل
1393/11/19 12:26:02
سرویس دیگر رسانه‌ها
تاجگردون:

کاهش میزان وابستگی به نفت از مهم ترین راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی است

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش میزان وابستگی به اقتصاد تک محصولی نفت از مهم ترین راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی است.
کاهش میزان وابستگی به نفت از مهم ترین راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی است رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش میزان وابستگی به اقتصاد تک محصولی نفت از مهم ترین راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/44584.jpg کاهش,میزان,وابستگی,به,نفت,از,مهم,ترین,راهکارهای,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛غلامرضا تاجگردون افزود: کاهش اتکا به درآمدهای نفتی مهمترین رویکرد در بودجه سال 94 است.

وی با اشاره به تصویب 220 هزار میلیارد تومان اعتبار به طرح های عمرانی کشور در سال آینده گفت: 54 هزار میلیارد تومان این بودجه از محل درآمدهای نفتی تامین می شود.
 
وی با اشاره به سهم بیش از 50 درصدی نفت در بودجه سال گذشته تصریح کرد: وجود تحریم ها و نوسان قیمت نفت ضرورت کاهش اتکاء به درآمدهای نفتی را دو چندان کرده است.
 
تاجگردون گفت: تلاش برای خروج از رکود،جلوگیری از بی انضباطی پولی مالی دولت و آسیب دیدگی اقشار کم درآمدها از دیگر رویکردهای بودجه سال آینده است.
 
وی بر همدلی دولت و مجلس برای حمایت از تولید ملی و رونق کسب و کار تاکید کرد.
 
تاجگردون اظهارکرد : برغم وجود برخی مشکلات ناشی از کاهش قیمت محسوس نفت و تحریم های ظالمانه دشمن، دولت با تدبیر و کارآمدی برای حل مشکلات و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی عملکرد خوبی را داشته است.
وی ابراز امیدواری کرد: با ادامه روند کنونی بتوان شاهد خودکفایی ملی و توسعه روز افزون کشور بود./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet