هدر موبایل
1393/11/20 13:26:08
سرویس فرهنگی
با اشاره به تحرکاتی برای انتخاب روسای فدراسیون‌ها با نظر وزارت ورزش و جوانان

تعلیق روسای فدراسیون هایی که با اعمال نظر وزارت ورزش انتخاب شوند/ثبت موارد تخلف و دخالت وزارت ورزش در دولت قبل

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی توصیه کرد انتخابات روسای فدراسیون‌ها بر اساس منشور المپیک و نظر هیات‌ها ورزشی انجام شود تا فدراسیونی تعلیق نشود.
تعلیق روسای فدراسیون هایی که با اعمال نظر وزارت ورزش انتخاب شوند/ثبت موارد تخلف و دخالت وزارت ورزش در دولت قبل عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی توصیه کرد انتخابات روسای فدراسیون‌ها بر اساس منشور المپیک و نظر هیات‌ها ورزشی انجام شود تا فدراسیونی تعلیق نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/84198.jpg تعلیق,روسای,فدراسیون,هایی,که,با,اعمال,نظر,وزارت,ورزش,انتخاب,شوند/ثبت,موارد,تخلف,و,دخالت,وزارت,ورزش,در,دولت,قبل Icana

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت تاکید کرد:انتخاب روسای فدراسیون‌ها باید بر اساس نظر هیات‌های ورزشی و قانونی که کمیته ملی المپیک در نظر گرفته است، انجام شود تا هم جامعه ورزشی از حضور فردی قابل برخوردار شود و  هم در مجامع بین‌المللی بحث تعلیق پیش نیاید.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد ادامه داد: البته تا امروز گزارشی مبنی بر اینکه وزارت ورزش و جوانان برای انتخاب روسای فدراسیون‌ها اعمال نظر دارد، به دست کمیسیون ورزش نرسیده است اما اگر چنین مباحثی مطرح باشد حتما ورود می‌کنیم.

وی اظهار داشت: در دولت گذشته چنین موضوعی مطرح بود و باعث شد چند فدراسیون تا مرز تعلیق پیش روند اما در دولت و وزیر جدید چنین روحیه و رویکردی وجود ندارد.

گروسی با بیان اینکه باید اجازه داده شود تا افراد دارای صلاحیت اداره فدارسیون‌ها را بر عهده گیرند، گفت:‌هر زمان که کاری در اختیار بخش خصوصی و مردم قرار گرفت بهترین نتیجه حاصل شد. بنابراین بهتر است اجازه دهیم ورزش با نظر مردم اداره شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر روسای فدراسیون‌ها با نظر وزارت ورزش و جوانان انتخاب شود، تعلیق می‌شوند. بهتر است بر اساس قانون عمل کنیم و اجازه دهیم بهترین فرد با نظر متخصصان امر سکاندار فدراسیون‌ها شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet