هدر موبایل
1393/11/20 14:25:58
سرویس دیگر رسانه‌ها
نوری:

حماسه بزرگی در راه است/عزت، اقتدار و اعتماد به نفس ملی مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب

نماینده شوش در مجلس گفت: عزت، اقتدار و اعتماد به نفس ملی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای ملت است و مردم ایران با وجود یاوه‌گویی‌های دشمنان در ۲۲ بهمن امسال با حضور پرشور خود حمایت از نظام و رهبری را اعلام خواهند کرد.
حماسه بزرگی در راه است/عزت، اقتدار و اعتماد به نفس ملی مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب نماینده شوش در مجلس گفت: عزت، اقتدار و اعتماد به نفس ملی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای ملت است و مردم ایران با وجود یاوه‌گویی‌های دشمنان در 22 بهمن امسال با حضور پرشور خود حمایت از نظام و رهبری را اعلام خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/68223.jpg حماسه,بزرگی,در,راه,است/عزت،,اقتدار,و,اعتماد,به,نفس,ملی,مهم‌ترین,دستاوردهای,انقلاب Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل ازفارس؛سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت سی و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران بر اساس عقاید معنوی مردم و اعتقاد راسخ به رهبری حکیمانه امام راحل بنا شده است.

وی افزود: حرکت انقلاب اسلامی با وحدت کلمه و رهبری امام راحل از سال 42 آغاز شد و در 22 بهمن 57 به پیروزی رسید و مردم انقلابی ایران در طول 36 سال گذشته نیز رهبری را چه در دوران امام (ره) و چه در دوران رهبری فعلی، تنها نگذاشتند و در صحنه‌های مختلف  حضوری فعال داشته و انقلاب را پیش بردند.
نوری خاطرنشان کرد: ملت ایران با جانبازی و از خودگذشتگی جلوی زیاده‌خواهی‌های دشمنان ایستادند و طبیعی است که آنها هم درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و حتی به دنبال براندازی آن باشند و با وجود همه فشارها و تحریم‌های دشمنان در عرصه‌های مختلف ما شاهد هستیم که مردم هیچ گاه رهبری را تنها نگذاشتند.
نماینده شوش در ادامه تصریح کرد: عزت، اقتدار و اعتماد به نفس ملی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و جوانان ما به خود می‌بالند که به خود متکی هستند و در مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی به جایگاه قابل توجهی دست یافتند.
 
وی افزود: پیشرفت‌های هسته‌ای، هوافضا، نانو و پزشکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف است و در حالی که ایران امروز یک درصد از جمعیت جهان را در اختیار دارد، 1.6 درصد مقالات علمی دنیا توسط دانشمندان ایران نوشته و ثبت می‌شود و ما اطمینان داریم که جوانان کشور می‌توانند در عرصه‌های بین‌المللی نیز حضوری چشمگیر داشته باشند.
 
نماینده شوش ادامه داد: با وجود کوتاهی‌های مقامات کشوری که ممکن است پاسخگوی برخی خواسته‌های منطقی مردم نباشند، اما ملت ایران با توجه به ارتباطی که با مقام معظم رهبری و نظام دارند، با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر در سی و ششمین سالگرد انقلاب و با وجود همه یاوه‌گویی‌های دشمنان، رهبری را تنها نخواهند گذاشت و امسال حماسه بزرگی را می‌آفرینند.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet