شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1393/11/20 14:29:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_

هاشمی:درصورت عدم حل مشکل «مسکن مهر» و «حمل و نقل» آخوندی استیضاح می‌‌شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس از استیضاح عباس آخوندی درصورت عدم حل مشکل «مسکن مهر» و «حمل و نقل» خبر داد.
هاشمی:درصورت عدم حل مشکل «مسکن مهر» و «حمل و نقل» آخوندی استیضاح می‌‌شود رئیس کمیسیون عمران مجلس از استیضاح عباس آخوندی درصورت عدم حل مشکل «مسکن مهر» و «حمل و نقل» خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43113.jpg هاشمی:درصورت,عدم,حل,مشکل,«مسکن,مهر»,و,«حمل,و,نقل»,آخوندی,استیضاح,می‌‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات مردم در بخش مسکن، گفت: چنانچه بخش مسکن در کشور از حالت رکود خارج نشده و مشکلات متقاضیان مسکن به ویژه در بخش مسکن مهر مرتفع نشود، استیضاح وزیر راه را در مجلس کلید خواهیم زد.

وی با بیان اینکه 40 درصد اقتصاد کشور در بخش مسکن است و 140 نوع از مشاغل مرتبط با این حوزه می‌باشد، گفت: ما در حال حاضر شاهد بلاتکلیفی متقاضیان و دست‌اندرکاران بخش مسکن هستیم که با توجه به تورم موجود شاهد بحران در بخش مسکن خواهیم بود.
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تجمعات متقاضیان مسکن مهر مقابل مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: علیرغم تأکیدات وزیر راه و رئیس‌جمهور در بحث مسکن مهر همچنان شاهد هستیم که روزانه هزینه‌های گزافی به متقاضیان و دولت در این بخش تحمیل می‌‌شود.
 
هاشمی همچنین خاطرنشان کرد: این اخطار به وزیر راه و شهرسازی داده شده تا چنانچه طرح جامع مسکن ارائه نشده و مسکن مهر بیش از این بلاتکلیف باشد، با توجه به مطالبه جدی نمایندگان استیضاح در دستور کار نمایندگان قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به مشکلات بخش حمل و نقل هوایی گفت: با توجه به حوادث جدی موجود در این بخش و نابسامانی در اداره صنعت هوایی کشور ما نگرانی‌های جدی را برای این بخش در آستانه تعطیلات نوروزی داریم.
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: آزادسازی قیمت بلیت هم چارچوب مشخصی دارد و اینگونه نیست که بدون هیچ نظم و قاعده‌ ای این کار انجام شود.
 
هاشمی در ادامه اظهار داشت: نابسامانی‌های بخش ریلی و وجود حوادث پی در پی و بلاتکلیفی در نتیجه بررسی این حوادث و تأخیرهای بیش از حد و شکایت متعددی که از این وضعیت شده آنهم علیرغم پشتیبانی‌ و حمایت‌های مجلس باعث گلایه مردمی شده که نمایندگان این موضوع را مورد توجه قرا خواهند داد./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet