هدر موبایل
1393/11/20 15:28:40
سرویس دیگر رسانه‌ها
سعیدی:

دو مرحله‌ای کردن توافق راه را برای زیاده‌طلبی طرف غربی باز می‌گذارد

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: پیش‌تر صحبت بر سر یک اقدام همزمان در مذاکرات هسته‌ای بود، اما اکنون طرف غربی می‌خواهد با دو مرحله‌ای کردن توافق راه را برای زیاده‌طلبی و تحمیل اراده خود باز نگه دارد.
دو مرحله‌ای کردن توافق راه را برای زیاده‌طلبی طرف غربی باز می‌گذارد نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: پیش‌تر صحبت بر سر یک اقدام همزمان در مذاکرات هسته‌ای بود، اما اکنون طرف غربی می‌خواهد با دو مرحله‌ای کردن توافق راه را برای زیاده‌طلبی و تحمیل اراده خود باز نگه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43625.jpg دو,مرحله‌ای,کردن,توافق,راه,را,برای,زیاده‌طلبی,طرف,غربی,باز,می‌گذارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با پرسنل نیروی هوایی مبنی بر ضرورت یک مرحله‌ای و شفاف و صریح بودن توافق هسته‌ای اظهار داشت: نظر رهبر معظم انقلاب کاملاً روشن و مبتنی بر منافع ملی است.

وی با اشاره به اینکه هر توافقی که عزت، استقلال و زحمات ملت ایران را حفظ کند، خوب و هر توافقی که اینها را خدشه‌دار کند بد است، افزود: مردم ما برای حفظ استقلال خود در طول 36 سال گذشته زحمات طاقت‌فرسایی را کشیده‌اند و بیش از 200 هزار شهید و از جمله اخیراً چند دانشمند هسته‌ای تقدیم انقلاب کرده‌اند.
نماینده تبریز خاطرنشان کرد: استقلال یکی از آرمان‌های مردم ایران بوده است، از این رو نمی‌توانند تصمیمی را بپذیرند که استقلال آنها را خدشه‌دار کند.
سعیدی تصریح کرد: پیش‌تر صحبت بر سر یک اقدام همزمان در مذاکرات هسته‌ای بود، اما طرف غربی می‌خواهد با دو مرحله‌ای کردن توافق راه را برای زیاده‌طلبی و تحمیل اراده خود باز نگه دارد.
وی اضافه کرد: مذاکره یعنی مفاهمه مشترک پشت یک میز، نه تحمیل اراده طرف به طرف مقابل و مردم ما هیچ‌گاه زیر بار زیاده‌طلبی‌های 1+5 نخواهند رفت.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet