هدر موبایل
1393/11/20 16:20:00
سرویس فرهنگی
زمانی خبر داد:

27 بهمن ماه سرخآبی ها به مزایده گذاشته می شوند/اسامی متقاضیان تا روز مزایده اعلام نمی شود

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری پرسپولیس و استقلال گفت: افراد مختلفی از بخش های متفاوت برای خرید هر دو باشگاه ثبت نام کرده اند که اطلاعات و اسامی آنها تا زمان مزایده انتشار نخواهد یافت.
27 بهمن ماه سرخآبی ها به مزایده گذاشته می شوند/اسامی متقاضیان تا روز مزایده اعلام نمی شود رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری پرسپولیس و استقلال گفت: افراد مختلفی از بخش های متفاوت برای خرید هر دو باشگاه ثبت نام کرده اند که اطلاعات و اسامی آنها تا زمان مزایده انتشار نخواهد یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/62706.jpg 27,بهمن,ماه,سرخآبی,ها,به,مزایده,گذاشته,می,شوند/اسامی,متقاضیان,تا,روز,مزایده,اعلام,نمی,شود Icana

حسن زمانی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه اخیر خود درباره زمان برگزاری مزایده دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: طی این جلسه 27 بهمن ماه به عنوان تاریخ مزایده جهت واگذاری سرخآبی ها به بخش خصوصی تعیین شد.

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در ادامه با بیان اینکه هر کدام از خریداران مجازند تنها برای خرید یک باشگاه اقدام کنند، عنوان کرد: طبق نظر حاضرین در جلسه قیمت پایه نیز برای هر کدام از دو باشگاه همان رقم 290 میلیارد تومان در نظر گرفته شد.

وی در خصوص نام افرادی که اقدام به ثبت نام جهت حضور در مزایده کرده اند، گفت: افراد مختلفی از بخش های متفاوت برای خرید هر دو باشگاه ثبت نام کرده اند که اطلاعات و اسامی آنها تا زمان مزایده انتشار نخواهد یافت.

زمانی در پایان درباره اموال غیرمنقولی که در نهایت به هر یک از خریداران واگذار خواهد شد، خاطرنشان کرد: طی این مزایده ساختمان باشگاه مورد نظر به همراه یک زمین ورزشی به شخص خریدار داده می شود و شرکت قبلی بعد از پرداخت بدهی های گذشته منحل شده و شرکت جدیدی از سوی خریدار با همان برند فروخته شده به ثبت خواهد رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet