هدر موبایل
1393/11/20 23:54:00
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا در جمع خبرنگاران:

ضرورت تحقق مطالبات مردم از سوی مسئولان

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مسئولان باید به وظیفه خود عمل کنند و با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند تا مطالبات مردم تحقق یابد.
ضرورت تحقق مطالبات مردم از سوی مسئولان عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مسئولان باید به وظیفه خود عمل کنند و با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند تا مطالبات مردم تحقق یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/95638.jpg ضرورت,تحقق,مطالبات,مردم,از,سوی,مسئولان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه مجلس (امشب 20 بهمن‌ماه) در حاشیه برنامه منادیان فجر که در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران مراقبت می‌کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: دشمن همیشه دشمن است و کینه آمریکا نسبت به انقلاب تمام نمی‌شود و مردم با حضور و مشارکت در راهپیمایی 22 بهمن به توطئه‌های دشمنان جواب بدهند.

سبحانی‌نیا تصریح کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان می‌دهد که مردم پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: مسئولان باید به وظیفه خود عمل کنند و با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند تا مطالبات مردم تحقق یابد.

سبحانی‌نیا افزود: رابطه مجلس و دولت امروز خوب است که این نکته مثبتی می‌باشد و امیدواریم انشاالله همین تعامل در آینده ادامه‌دار باشد به دلیل اینکه انجام این مهم به نفع مردم خواهد بود.

این عضو هیات رئیسه مجلس یادآور شد: مردم می‌خواهند بین مسئولان همدلی و همکاری باشد که زیر چتر ولایت این مهم در حال اجرا است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet