هدر موبایل
1393/11/24 09:01:00
سرویس فرهنگی
شجاعی کیاسری از تغییر بودجه رسانه ملی در کمیسیون تلفیق خبر داد:

افزایش 250 میلیارد تومانی بودجه صداوسیما در کمیسیون تلفیق

نماینده کمیسیون فرهنگی در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۴ مجلس گفت: بر همین اساس قرار شد ردیف بودجه جدید برای پوشش فرستنده های رادیویی و تلویزیونی ویژه مناطق محروم در نظر گرفته شود.
افزایش 250 میلیارد تومانی بودجه صداوسیما در کمیسیون تلفیق نماینده کمیسیون فرهنگی در کمیسیون تلفیق بودجه 94 مجلس گفت: بر همین اساس قرار شد ردیف بودجه جدید برای پوشش فرستنده های رادیویی و تلویزیونی ویژه مناطق محروم در نظر گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/84450.jpg افزایش,250,میلیارد,تومانی,بودجه,صداوسیما,در,کمیسیون,تلفیق Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، از تغییر بودجه سازمان صداوسیما خبر داد و گفت: با پیشنهاداتی که از سوی نمایندگان مطرح شد، مقرر شد 250 میلیارد تومان دیگر به بودجه صداوسیما افزوده شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رقم 250 میلیارد تومان به عنوان یک ردیف بودجه جدید برای سازمان صداوسیما در نظر گرفته شد.

نماینده کمیسیون فرهنگی در کمیسیون تلفیق بودجه 94 در پایان خاطرنشان کرد: بر همین اساس قرار شد ردیف بودجه جدید برای پوشش فرستنده های رادیویی و تلویزیونی ویژه مناطق محروم در نظر گرفته شود.

به گزارش خانه ملت، پیش از این رقم بودجه سازمان صداوسیما در لایحه بودجه 94 که از سوی دولت ارائه شده بود، 1069 میلیارد تومان بود که مسئولان این سازمان و نمایندگان کمیسیون فرهنگی نسبت به رقم آن انتقاد داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet