هدر موبایل
1393/11/21 14:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
بیرانوند:

مردم توافق بد را نمی‌پذیرند و مسببانش را نخواهند بخشید

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مردم توافق بد را نمی‌پذیرند و مسببانش را نخواهند بخشید.
مردم توافق بد را نمی‌پذیرند و مسببانش را نخواهند بخشید نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مردم توافق بد را نمی‌پذیرند و مسببانش را نخواهند بخشید. https://cdn.icana.ir/d/019/42914.jpg مردم,توافق,بد,را,نمی‌پذیرند,و,مسببانش,را,نخواهند,بخشید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر مقام معظم رهبری پیرامون مذاکرات هسته‌ای، گفت: توافق 2 مرحله‌ای بدون اشاره به لغو کامل تحریم‌ها شلیک تیر 2 زمانه به عزت و غیرت ایرانی است که هیچ فردی این خفت را نخواهد پذیرفت.

وی با بیان اینکه توافق کلی گفته شده شبیه توافق مرحله اول است، اظهار داشت: معنی توافق بر سر جزئیات یعنی تلاش برنامه‌ریزی برای عدول از خطوط قرمز که نتیجه آن بازی برد-برد نیست.
 
این نماینده مردم در خانه ملت با تاکید بر اینکه ملت مسئولان را بخاطر عدم توافق بد تمجید خواهند کرد، در عین حال گفت: ملت ایران هیچگاه توافق بد را نپذیرفته و مسببان آن را نخواهند بخشید.
 
بیرانوند همچنین با بیان اینکه ملت ایران با کسی رودربایستی ندارد، خاطرنشان کرد: پیام ملت مقاومت است که این در نظرسنجی وزارت اطلاعات هم مشهود می‌باشد.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet